PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209723}

Daybreakers - Świt

Daybreakers
6,1 39 989
ocen
6,1 10 1 39989
5,8 6
ocen krytyków
Daybreakers Świt
powrót do forum filmu Daybreakers - Świt

7/10

ocenił(a) film na 8

Fajny film,całkiem nowe podejście do oklepanego juz tematu wamporów.

mon_star

Też dałem 7 za pomysł.

ocenił(a) film na 3
mon_star

Nowe podejście ? Co nowego w tym podejściu ? Twórcy po raz kolejny usiłują tłumaczyć wampiryzm naukowym bełkotem i jak zawsze wszystko koślawo wychodzi. Zastanawiam się tylko kiedy nakręcą porządne dzieło z klasycznymi wampirami a nie przygody kolejnego kółka strzeleckiego kuszników.

ocenił(a) film na 8
SirDrX

Tak -NOWE PODEJSCIE! Dla kogoś,kto nie ogląda seriali dla nastolatków o wampirach i kogo nie powaliła saga Zmierzch jest to film,który zasługuje na uwagę. Nie przypominam sobie filmu z takim zakończeniem,nie przypominam sobie filmu,gdzie społecznosć ludzi i wampirów zostały zamienione rolami. Moze tylko Blade-wieczny łowca miałby coś wspólnego,ale też niewiele. Jeśli jesteś takim znawcą tematu,oglądasz wszystkie filmy o wampirach,to przypominam,ze jest to forum publiczne i nie wypowiadają się tu tylko megaznawcy. Dla mnie najlepszym filmem o wampirach jest Dracula z 1978 roku z Frankiem Langella,ale to nie ta epoka i nie ma co marzyć o takich filmach.Trudno. Dla mnie wśród jakichs tam pamiętników wampirów,sagi zmierzch i innych znalazła się mała perełka w postaci filmu Świt. Pozdrawiam.

mon_star

Dokładnie, o wampirach trochę inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones