PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209723}

Daybreakers - Świt

Daybreakers
6,1 39 989
ocen
6,1 10 1 39989
5,8 6
ocen krytyków
Daybreakers Świt
powrót do forum filmu Daybreakers - Świt

BŁĄD

ocenił(a) film na 3

Filmweb znowu ma jakieś problemy, nie mogę zamieścić swojego opisu na temat tego filmu bo wyświetla że mu za ostro pojechałem ??? Przecież nic wielkiego o nim nie pisałem.

ocenił(a) film na 3
SirDrX

Czytając recenzję można odnieść wrażenie że film to coś ciekawego. Przemysłowa hodowla ludzi, wampiry grasujące wszędzie itd. tymczasem w filmie cała ta hodowla się kończy niemal od razu. Zamiast tego mamy szukanie syntezatora krwi przez grupkę zdesperowanych naukowców wampirów którzy chcą uchronić społeczeństwo przed następstwami masowej głodówki. Więcej nie napiszę bo nie chcę Spolerować.

ocenił(a) film na 3
SirDrX

Fabułę spłaszczono tu do maksimum. Są ci dobrzy, ci źli i jedni do drogich strzelają. Jakoś tylko wampiry wyżuto z całej ich esencji po czym przetworzono na ludzi z żółtymi (dlaczego żółtymi ? Zawsze były czerwone ? Ech, poczekam aż zrobią fioletowe) oczami. Żeby było mniej ciekawie twórcy postanowili że wampiry będą egzystować jak ludzie w społeczeństwie opartym na tych samych wartościach i oczywiście w Demokracji. Całość musiano chyba szybko kończyć bo rozwiązanie wyciągnięto wręcz z rękawa Całość oprawiono jakimiś dźwiękami o których mogę jedynie napisać że są. Film obejrzałem i stwierdziłem że z czystym sumieniem mogłem go sobie darować. Nie wzbogacił mnie o żadne nowe doznania. Po prostu przez dwie godziny patrzyłem w ekran. Film nie bawi, nie śmieszy ani nie złości. Można sobie tę pozycję z czystym sumieniem darować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones