PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209723}

Daybreakers - Świt

Daybreakers
6,1 39 972
oceny
6,1 10 1 39972
6,0 5
ocen krytyków
Daybreakers Świt
powrót do forum filmu Daybreakers - Świt

Pierwszy raz spotykam się z takim filmem o wampirach, Dużo ciekawych wątków, ciekawe sceny
pościgów, oczywiście hektolitry krwi ale przede wszystkim scenariusz/fabuła. Polecam fanom
wampirów i nie tylko

ocenił(a) film na 6
NiezbytMily92

PIerwszy raz się spotkałeś z takim filme? A ja miałam lekkie deja vu. Trochę mi ten film przypominał underworld.
Ale nie powiem, film przypadł mi nawet do gustu, choć była jedna scena która wywołała we mnie niepohamowany śmiech.

ocenił(a) film na 9
domcia_domcia

Pewnie ta smieszna scena to jak daja pacjentowi zastrzyk a ten wybucha :D. Nie no underworld to bym bardziej postawił obok Blade'a niż obok tej produkcji. Wampiry jako społeczeństwo i to dość porypane społeczeństwo a ludzie jako wymierający gatunek. Byłem zaskoczony.

NiezbytMily92

Ja również, bardzo fajny pomysł i bardzo dobrze skonstruowana fabuła. Tak ukazany świat widziałem po raz pierwszy. Motyw matrixa natomiast jest tu ewidentny :)
Polecam

ocenił(a) film na 8
italodrone

właśnie obejrzałam i od razu nasunął mi się matrix. Ale pomysł całkiem ciekawy, chociaż faktycznie stwarzał większe możliwości

ocenił(a) film na 8
annikki27

tak powinny wyglądać filmy o wampirach a nie jakieś badziewia typu zmierzch

ocenił(a) film na 8
Valeriusz

zmierzchu nie widziałam i nie zamierzam, bo pewnie by mi skali brakło( może by tak pomyśleć o punktach minusowych?), w ogóle nie przyjmuję do wiadomości jego istnienia, a poza tym to nie film o wampirach, tylko żałosny melodramat dla nastolatków. Sorry nie wszystkich, są przecież inteligentne nastolatki... Ale wracając do daybreakers, to myślę, że mogliby zrobić drugą część, tylko fajnie pomyślaną, mało strzelania, dużo wampirów. A właściwie dlaczego wampiry wybuchały?

ocenił(a) film na 9
annikki27

zmierzchu widziałem wszystkie części, no nie ma co ukrywać ze to gówniana seria. No i mała poprawka dla "nastolatek" nie nastolatków :D bo jak facet idzie na to to to samo co by poszedł na syrenkę Ariel albo jakiś film o Barbie, dobra mniejsza....

Gdzie wybuchały wampiry? bo mi się kojarzy tylko jedna scena jak rozerwało typa, bo szukali sztucznego zamiennika ludzkiej krwi i eksperyment się nie powiódł, a więcej wybuchających nie pamietam

NiezbytMily92

Wampiry wybuchały gdy ugodziła je strzała z kuszy-pewnie o to koleżanka pyta. Ja odpowiedzi nie znam:)
Bardzo fajny pomysł na film,ale czegoś mi w nim brakowało i pewnie juz nigdy więcej do niego nie wrócę.

domcia_domcia "PIerwszy raz się spotkałeś z takim filme? A ja miałam lekkie deja vu. Trochę mi ten film przypominał underworld. "

Jak dla mnie nie przypominał "underworld" z żadnej strony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones