PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209723}

Daybreakers - Świt

Daybreakers
6,1 39 988
ocen
6,1 10 1 39988
5,8 6
ocen krytyków
Daybreakers Świt
powrót do forum filmu Daybreakers - Świt

Ogólnie myślę, że pomysł na ten film to strzał w 10. Wreszcie coś ciekawego i innego o tych głupich wampirach ;p.

XxXxxEVeRaxxXxX

Buahahaha resident evil o wampirach, dobry zart :) gratuluje poczucia humoru

ocenił(a) film na 8
whocares3211

Proszę cię! Nie ośmieszaj się publicznie! Przecież jak byk jest napisane w temacie: "wersja vampire". Drugim razem najpierw pomyśl, potem napisz, a jak nie myślisz, to lepiej nie pisz nic w ogóle ;]

XxXxxEVeRaxxXxX

Ty sie nie osmieszaj bo to nawet nie da sie powiedziec resident evil "wersja vampire" geniuszu angielskiego. Powinienes dostac bana za twoj zalosny tok rozumowania. Resident Evil to survival a tutaj do ch** zupelnie inna bajka. Wampiry rzadzace swiatem ktore maja swoj rzad itp a bezmozgie zombie. Idz sie leczyc.

ocenił(a) film na 8
whocares3211

Jasne, że da się powiedzieć resident evil "wersja vampire", ale najwidoczniej jesteś za mało inteligentny, aby zrozumieć, co ów słowa znaczą ;] Tak się składa, że język angielski jest mi bardzo bliski i choć geniuszem jeszcze nie jestem, to dzięki, że tak wierzysz w mój potencjał ;] Poza tym co ma piernik do wiatraka? Jeśli chodzi o angielski to wyraz "vampire" jest napisany poprawnie, a że nie masz pojęcia co to kreatywność i nigdy nie widziałeś angielskiego wyrazu wplecionego w polskie zdanie to już nie mój problem, a twój. I kto tu ma żałosny tok rozumowania? Tak się składa, że oba filmy mają bardzo wiele wspólnego ze sobą i nie bez kozery je porównałam, ale nie chce mi się tłumaczyć tego takiemu yntelygentowi jak ty bo i tak nie zrozumie. Nie ten level...

XxXxxEVeRaxxXxX

Nie chcesz tlumaczyc bo nie masz wyltumaczenia... ale czego sie spodziewac po kolesiu co ma taki nick. I wlasnie "co ma piernik do wiatraka" idealnie pasuje na resident evil a ten film.

ocenił(a) film na 8
whocares3211

Mój nick ma 3 ukryte znaczenia, a twój ile? ;] Jakiś debilny numerek z tyłu 3211 - to znaczy, że takich pajaców jak ty właśnie tyle chodzi po świecie? aha :D

" I wlasnie "co ma piernik do wiatraka" idealnie pasuje na resident evil a ten film."

Że co? Widzisz, nawet nie potrafisz się wysłowić. Najpierw naucz się pisać po polsku, a potem dopiero proś o wytłumaczenie ci podobieństw między dwoma filmami. Ech...podstawówka...

XxXxxEVeRaxxXxX

Na bank jestes z gimnazjum i juz na podstawowke wjezdzasz :D Kocham takich
1) Moj nick znaczy tyle ze mam w dupie nicki na stronie typu filmweb :D a twoje 3 ukryte znaczenia to po prostu z krzesla mnie zwalily :D (podstawowka)
2) CO MA PIERNIK DO WIATRAKA? CO MA RESIDENT EVIL DO DAYBREAKERS? kumasz niedorozwiniety gowniarzu?

Wciaz czekam na konkrety z twojej strony jakies sensowne wytlumaczenie, cokolwiek(?).

ocenił(a) film na 8
whocares3211

Masz w dupie nicki? To czemu się mojego czepiasz pierdoIony hipokryto? Kończę z tobą rozmowę niedouczony gimbusie bo szkoda mi czasu na takich bezmózgów jak ty ;]

XxXxxEVeRaxxXxX

Czemu sie czepiam? Bo jest uposledzony i typowy wlasnie dla "gimbusa". Nadal czekam na jakies konkrety ale czego sie spodziewac po kolesiu co robi 3 ukryte znaczenia w nicku na filmwebie hahaha :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones