PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209723}

Daybreakers - Świt

Daybreakers
6,1 39 991
ocen
6,1 10 1 39991
5,8 6
ocen krytyków
Daybreakers Świt
powrót do forum filmu Daybreakers - Świt

Dla mnie Daybreakers to taki film gdzie jest trochę tylko akcji w całym filmie a w większości
mamy planowanie uratowania ludzkości przed zagładą .Tak więc mamy tutaj pomysł tego
by wampiry stały się od nowa ludzmi .To ciekawe nie spotkałem się w innym filmie żeby
wampiry od nowa byli ludzmi .Tak więc jednemu się udało ale i tak zakończenie nie
wskazywało żeby to był koniec .Dla mnie to dobra była może jedna scena z tym skrzydlatym
wampirem co z nim walczyli w jakimś laboratorium i może jeszcze scena jak tam rzucili się
wampiry na siebie .Taki film gdzie mamy wygłodniałe bestie żądne krwi i tą krew się
sprzedaje w drogiej cenie ,jednak próbuje się ją zastąpić .Ale mamy człowieka co był
wcześniej wampirem i wpadł na pomysł pomocy innym wampirom .Tak więc te potworo
wampiry to bardziej przypominały zombiaki i jakieś żywe trupy więc nie wiem co to miało być
?.Ogólnie to film taki sobie pomysł był nowy ale za mało dobrze zrealizowany .

co to za wypowiedź?? W jakim języku piszesz bo na pewno nie po polsku....... "to taki film gdzie jest trochę tylko akcji w całym filmie"
"Ogólnie to film taki sobie pomysł był nowy ale za mało dobrze zrealizowany "

użytkownik usunięty
paciolino

No może trochę pokręciłem i zle ułożyłem swoją wypowiedz .Dobrze zauważyłem że trochę to zdanie nie składa się logicznie i jest nieprawidłowe .

Nie każdy musi być poetą. Należy jednak pisać nieco inaczej niż się mówi. Co do filmu - zrezygnowałam po godzinie. No po prostu nie dałam rady, co zdarzyło mi się chyba tylko z 3-4 razy dotychczas. 4/10

ocenił(a) film na 6

Wampiry zmienialy sie w ludzi w:

Blade
Pamietniki wampirów
Anioł Ciemnosci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones