PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209723}

Daybreakers - Świt

Daybreakers
6,1 39 989
ocen
6,1 10 1 39989
5,8 6
ocen krytyków
Daybreakers Świt
powrót do forum filmu Daybreakers - Świt

What the hell? 4/10

ocenił(a) film na 1

Przeczytałem zapowiedź filmu i zaintrygował mnie. Stwierdziłem, że to ciekawe założenia i chciałem zobaczyć jak wyszedł film.
Ciekawie i bardzo dosłownie przedstawiono rolę ludzi jako bydła dla wampirów. Sam wirus też był ciekawy, ale cóż... to tyle. Po obejrzeniu filmu stwierdziłem, że zmarnowałem półtorej godziny swojego życia. Był tylko jeden, moim zdaniem dobry tekst, a mianowicie. Odpowieć Lionela na pytanie Edwarda "Czy tutaj jest bezpiecznie?"
Ten film to najlepszy dowód na to, że moda na filmy o wampirach powinna się skończyć po pierwszej części Underworld'a.

ocenił(a) film na 5
Shagarot

Dobry temat ale źle wykorzystany. Gdyby flm poszedł w strone naukową czyli naukowcy, badania, walka z wirusem to by było ok jak dla mnie. Film a'la Andromeda w klimatach wampirów. Mogłaby być niezła bomba z tego.
A tak wyszła tania podróbka Blade. 5/10. Bo potencjał był ale został zniszczony przez wszędobylskie pościgi i strzelaniny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones