PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209723}

Daybreakers - Świt

Daybreakers
6,1 39 985
ocen
6,1 10 1 39985
5,8 6
ocen krytyków
Daybreakers Świt
powrót do forum filmu Daybreakers - Świt
ocenił(a) film na 4
harry0329

Film trafi do kin w USA dopiero w styczniu, jest data 2009 ponieważ był wyświetlany już na kilku festiwalach. Także jeszcze trochę czasu minie, zanim go obejrzymy.

PS. psuje Ci się klawiatura czy serio robisz takie błedy? Trochę to kłuje w oczy ;)

oliina

Hmmm, nie wiem czy w "Kądach" grają ten film. Skąd ta pewność, że akurat tam będzie dostępny, co?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wartownik

dupa screen ty palancie nie pobierajcie tego ,to fake paskudny

Wartownik

Oka zwracam honor pomyliłem sie z tym linkiem nastepnym razem dokładnie sprawdze link. a Ty pajacu nie pyskuj mi tu bo o ściaganiu filmów wiesz tyle co nic.

harry0329

Wow, wymyśliłeś nowy język!

harry0329

Idź do KINA!!! PIRACIE!!!! Przez takich jak TY filmy staja się coraz gorsze a jak już wyjdzie film warty obejrzenia zawsze znajdzie się jakiś 'Pseudo krytyk" i będzie pisał bezsensowne posty ponieważ zazdrości twórcom pomysłu i podejścia do tematu. Ubogi umysłowo ten nasz naród Polski...

ocenił(a) film na 6
Cranchips

drogi Anty-Piracie,
sprawdz sobie wyniki finansowe amerykanskich wytworni filmowych.
bankructwo im nie grozi, skoro co roku notuja wyzsze dochody ;)

ale na ten film z pewnoscia warto sie wybrac do kina :)

mordziax

Po prostu irytują mnie osoby które ściągną sobie film obejrzą i później narzekają ze jest do bani. Film traci przynajmniej 50% uroku jeśli się go ogląda w domu a nie kinie, a skoro go już ściągnoł to czasami niech nie wypisuje głupot tylko po to żeby pokazać swój iloraz inteligencji. A co do mojego anty-piractwa to powiem tylko tyle ze w naszym państwie nie łatwo nim nie zostać...

P.S Może i uznacie, że jestem troche do tyłu z filmami ale gorąco polecam film "Siedem Dusz". Mojemu Kochanemu piratowi też :D Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Cranchips

A mnie irytuja ludzie którzy narzekają na narzekających. Jakbyś już chciał coś zarzucić calemu Polskiemu narodowi, to wiedz, że nie jesteśmy liderem piractwa. Więc najpierw poczytaj ćwoku a potem się mądrzyj. A co do twojego oglądania w kinie filmu to już wybór samego widza, tylko nie wmawiaj mi, że twoj super "Siedem Dusz" spowodowałby, że dałbym mu gwiazdke wiecej na filmwebie...

wojtasspe

To już kwestia gustu i to jak jak każdy odbiera przekaz filmu. A temat piractwa nie będę się już wypowiadał bo to i tak do nikąd nie doprowadzi nas. Powiem tylko tyle ze nasz kraj traci na tym. Przykład późniejsze premiery (Na premierę Avatara czekamy niemal jako ostatnie państwo w europie) wyższe opłaty przy kupnie niepirackich kopii ( muzyka, gry, film ). I kto ma tym najbardziej traci? My konsumenci.


P.S

Nie ubliżaj drugiej osobie nie mając całkowitej racji. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Cranchips

W piractwie prowadzą hiszpanie i włosi, wieć idąc twoim tokiem rozumowania powinni mieć jeszcze pózniej premierę. Nie ublizam bez powodu, ale Ty narzekasz na Polską mentalność a sam inteligencją nie świecisz. Lepiej jakbyś po prostu napisał, że to okradanie ludzi itp. Wtedy na pewno nikt by sie nie przyczepił...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones