PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787671}
4,5 4 384
oceny
4,5 10 1 4384
Dead Awake
powrót do forum filmu Dead Awake

Przygoda w kinie

ocenił(a) film na 5

Ogólnie mógłby być całkiem ciekawym filmem, gdyby nie to , że gdy byłem w kinie napisy w filmie były dość okrojone i nie występowały tam niektóre polskie znaki ć,ź,ż,ą,ę więc gdy w filmie padało słowo Dzięki to tłumaczone było na Dziki za pierwszym razem całkiem śmieszne ale za 64 już nie za bardzo gdy ja przestałem sie śmiać po 2 razie cała sala miała beke cały film i nie dało sie skupić , jeszcze jedno gdy evan był w śpiączce główna bohaterka wypowiedziała zdanie coś w stylu ,,Evan jest w śpiącze,, :D co było tłumaczone Evan jest w piczce ,ludzi na sali nie dało sie uspokoić ... dobra ja też śmiechłem na chwile :D

MlKOwhy

Haha dobre co to byla za kino? Dziwne co innego w necie ale zeby kino dalo takie napisy :-D

ocenił(a) film na 5
monika220

W Koszalinie na enemefie :)

MlKOwhy

Ok. Koszalin to zupelnie nie moje rejony ape kojarze.Na pewno tez bym sie smiala przy takich napisach :-D

monika220

ale*

MlKOwhy

Co to za ściema. W Koszalinie to może i widziałeś, ale raczej w domu na kinie domowym bo w Polskich kinach film będzie miał premierę 22 grudnia.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

na enemefie puścili przedpremierowo :)

MlKOwhy

W twojej głowie chyba.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

Możliwe :D i wymyśliłem sobie ze znam takie szczegóły jak ten ,ze Evan był w śpiączce

Andrzejek324

Czego się czepiasz jak nie masz danych?

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

https://enemef.pl/archiwum_ENEMEFow.php?idR=3164 - 27 października, Dead Awake przedpremierowo (wiem, że wątek stary, ale wkurzają mnie ludzie, którzy od razu się rzucają na innych z ryjem, nie sprawdziwszy faktów).

ocenił(a) film na 4
manowce

Temat stary, ale właśnie też to czytam i dobrze, że sprostowany :)

Andrzejek324

Też go widziałam i zgadzam się z MIKOwhy ;)

Acherontiae

Kolejna ściema bo film został wycofany z naszego kraju i nie wiadomo czy w ogóle będzie premiera.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

Panie Andrzejek nie będzie mi tu pan wmawiał ,bo możemy sie umówić na kawe i opowiem panu cały film :)

MlKOwhy

Opowiedzieć to można wszystko. Niemożliwością jest żeby ktokolwiek ogladał film, który nie miał i nie wiadomo czy w ogóle będzie miał premiere w naszym kraju.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

no jakimś cudem oglądałem go co może potwierdzić jakieś 300 osób będących na przedpremierze w multikinie w Koszalinie ,a tutaj film z zapowiedzą filmów na tamtą noc https://www.youtube.com/watch?v=jrzHKMU7WUI UUUUUUUUU bicz i co tera ściema ,a może nie , możliwe że sam zrobiłem ten filmik na potrzeby pana komentarza nie wiadomo ,jest pan oszukiwany przez całe życie ,wychodzi pan z domu po bułki ,a tam ja przebrany za panią w sklepie i daje panu bułke gdzie jest za mało maku i pan o tym nie wie ,a potem wchodze na filmweb i oszukuje pana i teraz pan nie wie

MlKOwhy

To pewnie było puszczane http://www.filmweb.pl/film/Dead+Awake-2010-541756 i mózgi wam zaorali.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

https://www.youtube.com/watch?v=t4KXLPzlawg&t=69s
na końcu pomoże im psychiczny doktorek który nie śpi od paru tygodni żeby nie spotkać tej mary sennej i wpadają na pomysł że podczas snu wstrzykną sobie adrenalinę i będą mogli sie ruszać i pokonać tą babke i ta główna bohaterka w końcu pokonuje ją ale reszta umiera koniec soreczka za spoiler :) i przedpremierowo nie puściliby filmu z 2010 r sama nazwa PRZEDPREMIEROWO powinna dać do myślenia całuski i miłego wieczorka :)

MlKOwhy

I tak ci nie wierzę. FIlm zostal wycofany z premiery w naszym kraju i taka jest prawda.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

kurcze masz mnie , a już myślałem ze mi sie uda

ocenił(a) film na 7
MlKOwhy

Małe sprostowanie. Nie spał od roku - FFI ---> fatal familial insomnia. Śmiertelna bezsenność - nieuleczalna choroba mózgu


ocenił(a) film na 3
SantaCruzeNomad

Od ponad roku nie spał Pang. Doktor Hassan nie spał od czterech miesięcy.

MlKOwhy

o ja pierdziele xD nie mogę! Normalnie jedna z najlepszych sprzeczek, jakie czytałam na filmwebie! Hahahahah!

ocenił(a) film na 5
Chudy_Dziad

dziekuje :)

ocenił(a) film na 5
Chudy_Dziad

Andrzej nie ogarnął. Wspaniale się czyta takie rzeczy <3 xd

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Chudy_Dziad

Mam to samo !! "Kupuje Pan bułki, a tak za mało maku" :D Padłam i leżę!

MlKOwhy

Na przyszłość daj sobie spokój z dyskusjami z Andrzejkiem. Ten troll bredzi głupoty i hejtuje gdzie się da.

Andrzejek324

No chyba nie orientujesz się i nie doceniasz rodaków.
Nie jeden film bez polskiej premiery udało mi się obejrzeć i to po polsku, jak i ten również.
Pozdrawiam i trochę pokory na przyszłość bo słabo wypadłeś...

Rajwant

Mi też się udało wielokrotnie z netu coś obejrzeć bez wcześniejszej premiery w kinie. Jednak tu od początku chodzi o premierę kinową i seans w kinie a nie w warunkach domowych.

Andrzejek324

Co do tego - racja.
Pzdr

Andrzejek324

film leci w kinach w Warszawie

cyfrowy_baron

Nie nie leci. W Polsce ten film nie miał premiery kinowej. Będzie miał premierę DVD za 3 dni.

Andrzejek324

Nie wiem kiedy miał premierę w Warszawie, ale 22 grudnia 2017 miał premierę w kinie Helios w Gdańsku o czym możesz przeczytać tutaj: http://www.helios.pl/2,Gdansk/BazaFilmow/Szczegoly/film/9830/Dead-Awake
Dla pewności wysłałem zapytanie przez formularz dostępny na tej stronie, co ty też możesz zrobić osobiście. Oto jaką otrzymałem odpowiedź:

----------------------
Dzień dobry, film "Dead Awake" miał swą premierę już ponad miesiąc temu (dokładnie 22 grudnia 2017) i obecnie nie ma go już w ofercie naszych kin. Aktualnie zapraszamy na nowości w naszym repertuarze. Pozdrawiam, Anna Koczarska

-----Original Message-----
From: helios.pl Sugester [mailto:opinie@helios.pl]
Sent: Thursday, January 25, 2018 4:20 PM
To: Opinie Helios &lt;opinie@helios.pl&gt;
Subject: Opinia - helios.pl

Od: [ukryty]@[ukryty]
Strona: http://www.helios.pl/2,Gdansk/BazaFilmow/Szczegoly/film/9830/Dead-Awake
------------------------------------

Kiedy miał lub będzie miał seans filmu "Dead Awake"?
-------------------------------------

Skoro miał premierę w jednej sieci kin, to z dużym prawdopodobieństwem miał ją też w innych kinach w Polsce. Dystrybutor nie sprowadziłby go tylko po to by go wyświetlać tylko w jednym kinie.

cyfrowy_baron

Ciężko mi uwierzyć, że film miał premierę w Polsce skoro na Filmwebie po kliknięciu na premiery wyświetla tylko kilka krajów a Polski tam nie ma.

Andrzejek324

Chłopie! Ogarnij się! Mnóstwo ludzi widziało i wszyscy Cię oszukują, bo Ty najlepiej wiesz, co, gdzie i kiedy można obejrzeć???

iwa63

Skoro na Filmwebie nie ma daty polskiej premiery to znaczy, że film nie był wyświetlany w Polsce i taka jest prawda.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Nie wiem czy wiesz ale czasami na filmwebie zanim coś zaktualizują minie pół roku, bo tacy wolni są tu moderatorzy.

Andrzejek324

Informacje na filmweb o filmach, premierach kinowych itp nie są aktualizowane przez administrację lecz przez całe rzesze użytkowników. Każdy może dodać jakieś info, które jest publikowane lub nie dopiero po weryfikacji przez któregoś z moderatorów. Jeżeli nie ma tam takiej informacji, to nie dlatego, że film nie miał swojej premiery w kinie, lecz dlatego, że nikomu nie chciało się jeszcze dodać takiej informacji. Ja zaraz spróbuję dodać to do formularza i zobaczymy po jakim czasie, jeżeli w ogóle zostanie opublikowane.

Wielowied

No i lipa. Okazuje się, że Polskie premiery dodaje tylko redakcja. Napisałem do nich dlaczego nie dodali premiery tego filmu.

Andrzejek324

Człowieku, nie musisz mi wierzyć na słowo, wejdź na stronę sieci kin helios i za pomocą dostępnego tam formularza sam zadaj im pytanie o ten film. Proste pytanie:

"Kiedy miał lub będzie miał seans filmu "Dead Awake" z 2016?"

Ja odpowiedź otrzymałem w ciągu godziny.

cyfrowy_baron

I tak im nie wierze. Ja wierzę tylko w te daty premier, które widnieją na Filmwebie.

Andrzejek324

Sorka ale tak jakbym słuchał byłego ministra obrony narodowej. Filmweb jest wyrocznią. W TVPIS też wieżysz w każde słowo wiadomości, a może nie było premiery, bo podłozyli bomby w kinach. Jesteś żałosny chłopie.

Andrzejek324

Rozumiem. Głupio jest ci się przyznać do błędu, więc brniesz w to dalej. Zaprowadzi cię to już donikąd, bo jak zapewne już zauważyłeś i tak wszyscy mają cię za głupka. Bynajmniej nie ubliżam ci, tylko stwierdzam zaistniały stan rzeczy.

ocenił(a) film na 5
cyfrowy_baron

Dziekuje wam <3

Andrzejek324

Ty Andrzejek324 chyba na patyku w lesie przeczytałeś ze nie ma tego filmu w Polsce

elofafik99

NA FIlmwebie nie ma daty premiery w Polsce.

Andrzejek324

a to przepraszam kurczaki pomyliłem sie

ocenił(a) film na 7
MlKOwhy

Ale się uśmiałem czytając ten temat :DD Andrzejek324 wymiata. Tekst roku "I tak im nie wierze. Ja wierzę tylko w te daty premier, które widnieją na Filmwebie." Normalnie dziecko filmwebu :D

MlKOwhy

Jesteście boscy, dyskusja roku, uśmiałam się jak norka! Pytanie, kto tu z kogo robi sobie większe jajka? ;PPP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones