PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=345206}
4,4 57
ocen
4,4 10 1 57

Dead Heist
powrót do forum filmu Dead Heist

8/10

ocenił(a) film na 6

W sumie nie spodziewałem się czegoś specjalnego. Kolejny film o biegających zombie. Po pierwszych 30 minutach miałem wrażenie, że film trwał już godzinę, na szczęście później się poprawiło. Sam nie wiem co w tym filmie było dobre. Fabuła kiepska, albo inaczej bardzo typowa - kilku złodziei napada na bank, wszystko idzie nie tak z ich własnej głupoty; chwilę później atakują zombie będące tworem rządowych eksperymentów. Aktorstwo nienajlepsze. Muzyka była całkiem niezła - tu spory plus. Charakteryzacja zombie była nędzna - oblani sztuczną krwią, z soczewkami na oczach. W sumie film ratuje to, że był dość krótki. Kiedy zaczyna się rozwałka to trwa do końca - wprawdzie jest szczytem głupoty, ale fajnie się ją ogląda. Ogólnie nie powinienem wystawiać aż ósemki (w każdy inny dzień miałbym dylemat między 5 a 6), ale film się (od połowy) nieźle oglądało. Jeżeli szukasz niezobowiązującej do myślenia pozycji w dzień po imprezie, albo nawet na jakiejś, lub lubisz filmy o zombie to właśnie jest to.

użytkownik usunięty
farquaad

Moim zdaniem nic specjalnego. Myślałem,że zombie zabiją tego Ski'a, on jednak wrócił, pomógł tamtym zabić potwory, i na tym się zkończyło. Film bardzo przewidywalny. 6

użytkownik usunięty

Ten film to trep. Jego wykonanie woła o pomste do nieba. Jezeli ktos lubi sie meczyc i torturowac to mozna smialo polecic seans. Powodzenia, ale jezeli ja mam placic za dobra rozrywke i dostac cos takiego to wole nie ogladac nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones