PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426221}
1,9 13
ocen
1,9 10 1 13
Deadlands: The Rising
powrót do forum filmu Deadlands: The Rising

u k****

ocenił(a) film na 1

nie myslalem ze kiedys napisze te slowa, ale ten film to dno
ja naprawde kocham horrory i nawet te klasy B i te z budzetem nie przekraczajacym sobotniego melanzu :) i z takim budzetem mozna nakrecic dobry film [np. blood car] ale trzeba miec troche samokrytyki, poswiecic wiecej czasu i przedewszystkim jak sie nie ma hajus top sie kreci horror mystery albo slahser albo ewentualnie komedie gore, ale nie film o zombie z erowym butzetem. przez 15 minut ogladalem z czystej ciekawosci co bedzie sie dizac. fatalna jakos dzwieku i zdjcia tez do dupy. ujecia jakies uposledzone... aktorswo marne ale da sie zniesc , w koncu taki film... muzyka bylla spoko nawet, kojarzyla mi sie z filmem sensacyjnym albo thrillerem z tv z lat 80 :) ale wszystko dizje sie sennie, sztucznie i niezrozumiale a zombie nie sa nawet smiesznie... w gruncie rzeczy ten film po porstu nudzi... nie wytrzymalem wiecje niz 30 minut, ale moge sie zalorzyc o krate browarow ze nic ciekawego by mnie dalej nie czekalo :)

naprawde odradzam nawet fanom kina klasy B i fanom zombie
szkoda czasu, ale robta co chceta :) ja ostrzegałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones