PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609767}
6,1 13 808
ocen
6,1 10 1 13808
Death Race: Inferno
powrót do forum filmu Death Race: Inferno

Żenada

ocenił(a) film na 1

Dno osiągnęło nowy poziom. Ledwo dałem radę obejrzeć to do końca.

ocenił(a) film na 1
taurus1523

podziwiam za wytrwałośc! ja po 20min miałem ochotę kogoś zmordować... boję się, że nie wytrwam do końca, bo wcześniej zrealizuję myśli samobójcze

taurus1523

Jak ktoś nie może spać POLECAM! Zmorzyło mnie po ok 30 min w samo południe.Co za Gniot,brak słów.

ocenił(a) film na 5
taurus1523

Pierwsza i druga czesc nawet niezłe ale 3 do d@py niestety...Strasznie kiczowate sceny wali i do tego film strasznie przewidywalny...NIe wiem po co na końcu dali wyjaśnienie skoro wszysycy juz wszczesniej wiedzieli o co chodzilło...

użytkownik usunięty
taurus1523

Zgadza się... kpina z widza

użytkownik usunięty
taurus1523

pewnie dlatego ze jestes ciotą

ocenił(a) film na 6
taurus1523

Nie rozumiem wielu komentarzy typu "nie dałem rady obejrzeć do końca" itp to po co oglądać? Wyłączam albo oglądam coś innego i po sprawie nikt nie każe katować się do końca a jak jesteś w kinie to wyjdź a nie w myśl zasady: zapłaciłem to oglądam - bezsens. Jest tyle innych lepszych filmów... Wypowiedź dotyczy ogółu.

ocenił(a) film na 1
simonetti

Jeżeli nie obejrzał bym go do końca to nie mógł bym powiedzieć że (moim zdaniem) jest kiepski. To tak jak ocenić książkę po okładce.

taurus1523

ja nie dałem rady...3/10. a 1 czesci ze Stathamem dałem 9.

ocenił(a) film na 5
taurus1523

Marna podróbka kontynuacji Death Race (2008) i DRII (2010), tyle, że z tą samą nazwą w tytule. Pierwsza część ze Stathamem była naprawdę bardzo dobra, emocjonjąca przede wszystkim.

Ten film jest kompletnie bezemocjonalny. Logika kuleje, dlatego dopiero na końcu w skrócie wszystko wyjaśnili, bo w trakcie trwania filmu nie dałoby się tego złożyć w całość. Jednym słowem film odniósł porażkę.

Rubin91

Obejrzałem film do końca i jest fajny. Trochę inny niż szybcy i wściekli ale o samochodach

ocenił(a) film na 3
bigdady33

dno a nie film

Sansui

Sansui sam jesteś dno. Tak samo można powiedzieć o szybkich i wściekłych

ocenił(a) film na 3
bigdady33

pierwsza czesc byla jeszcze ogladalna druga troche tez, a trzecia to dno i wodorosty

ocenił(a) film na 3
Sansui

no doprawdy nie spodziewalem sie i zadziwilem sam siebie ze poogladalem go do konca co prawda za drugim podejsciem ale jednak

ocenił(a) film na 3
taurus1523

dokładnie!!! nie szlo tego oglądać, ledwo do polowy dotarłem... 3/10 to max

ocenił(a) film na 2
damis1988

2/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones