PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609767}
6,1 13 806
ocen
6,1 10 1 13806
Death Race: Inferno
powrót do forum filmu Death Race: Inferno

Film bardzo mi się podobał.
Pierwsze co rzuca się w oczy ;) to dobra muzyka. Duże wrażenie robi także praca kamery; ujęcia wyścigu na pustyni czy w afrykańskim mieście zapierają dech w piersiach. Na początku trochę kłuje w uszy sztywność dialogów ale film szybko przechodzi z gadki do akcji. Jest też parę oryginalnych pomysłów; szczególnie utkwiło mi w pamięci wykorzystanie więźniów jako chomików, wytwarzających prąd dla więzienia! Nawet najlepiej zapowiadający film można sp...artaczyć słabym zakończeniem. W tym przypadku tak nie jest, zakończenie jest takie jak powinno być: zaskakujące. Jako całość jest to całkiem przyzwoity film akcji. Nie jest jednak pozbawiony mankamentów, takich jak kulawa bajera, czy słaby montaż walczących na białą broń więźniarek. Mimo wszystko dobrze się go ogląda i za ilość dostarczonej rozrywki dostaje ode mnie 7/10

ocenił(a) film na 7
wabior1

zgadzam sie na mnie film wywarl podobne wrazenie i mam nadzieje ze juz wkrótce obejrze go z polskimi napisami

ocenił(a) film na 7
wabior1

Jestem dokładnie tego samego zdania co kolega. Wg mnie lepszy od części drugiej,a zakonczenie mnie pozytywnie zaskoczyło. takze daje 7/10

ocenił(a) film na 6
wabior1

Wydawało mi się że to temat na jeden film ale na szczęście całkiem nieźle wyszły im te kolejne części choć wiadomo że później jest już trudniej widza czymś zaskoczyć,jednak tutaj pomysł z akcją w RPA był trafny jak i połączenie wszystkich części w jedną scaloną całość o Franku.Akcja niezła ale jest kilka przesad zbyt częste wybuchy przecież jak samochód dachuje to nie wybucha sobie o tak do tego zakończenie było trochę takie w stylu bajki ale i tak film polecam i daje mu 6/10.Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones