PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609767}
6,1 13 799
ocen
6,1 10 1 13799
Death Race: Inferno
powrót do forum filmu Death Race: Inferno

Pierszą część obejrzałam z przyjemnością , drugiej nie pamiętam, ale to co twórcy zaoferowali nam w III części to dno. Nie spodziewałam się cudów ani ambitnego podejścia do tematu, bo to kino lekkie, łatwe i przyjemne nie wymagające głębszych przemyśleń. Ten film nie sprostał nawet tym zadanim, przypominał bardziej parodię niż film akcji.
Najgorsze były chyba dialogi Dougarego Scotta i scena pożegnania Goldberga i Lists'a na końcu filmu (urodzeni mordercy żegnają się ze łzą w oku - brakło tylko żeby się zaczęli całować)

ocenił(a) film na 4
chytralisica

Wybuchy na plus, sceny pościgów już mniej choć bryki były świetne - samochód ciężarowy z działem jak z krążownika to jest to!
Niestety fabuła, bardzo słaba.

ocenił(a) film na 7
chytralisica

według mnie trzyma poziom dobry film jak i poprzednie czesci

chytralisica

Identyczne mam uczucia. 1 część mega przyjemnie się oglądało, jakoś i efekty lepsze i motywy z dodatkowymi utrudnieniami na trasie.
2 pamiętam jak przez mgłę. Ale 3 to już porażka, bardzo fajne scenerie i rekwizyty wykorzystane, jednak jakoś słabo to skleili do kupy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones