PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609767}
6,1 13 805
ocen
6,1 10 1 13805
Death Race: Inferno
powrót do forum filmu Death Race: Inferno

... pisałem to w innej dyskusji, ale tutaj dam dla ogółu:
Pierwszy DR ze Stathamem opowiadał co było na końcu, druga część z Gossem pokazała jak
powstał frankenstein, a ten film pokazał, jak odszedł prawdziwy/pierwszy frankenstein... Pewnie
ten miliarder był beznadziejnym kierowcą, szybko zginął i musieli go zastąpić "Stathamem " ... Ot
cała historyjka. Więc chronologicznie, najpierw jest część z 2010r, następnie z 2012 i na końcu
należało by obejrzeć tą z 2008r.

ocenił(a) film na 10
DziaBaL

dobrze to napisałeś

ocenił(a) film na 7
Matys13

cóż... ktoś musiał skoro niektórzy sobie nie radzą... a wg to w tytule powinno być "Dla ludzi z problemem z ogarnięciem wydarzeń..." ehh teraz dopiero zauważyłem :/

ocenił(a) film na 6
DziaBaL

Wydaje mi się ze twórcy mogą wsadzić pomiędzy wydarzenia z filmu inferno i filmu z 2008 jeszcze jeden epizod.
W pierwszym wyścigu gdy Case mówi do Jensena Amesa że wygląda nieźle poprzedni frankenstain też tak wyglądał ale kilka wyścigów to zmieniło (wygrał 4) więc miliarder szybko poległ i został zastąpiony przez kogoś innego a nie robili by mu operacji ponieważ wtedy wyszło by na jaw kim jest.

ocenił(a) film na 7
deadpool260388

Faktycznie, właśnie mi przypomniałeś o tym tekście... Właściwie, to pomiędzy Inferno a ten z 2008 mogą wsadzić kilka filmów bo nikt nie powiedział ile frankensteinów było, i jak długo to wszystko trwało. Niezłe zagranie ze strony twórców, nakręcając najpierw ostatnią część zostawili sobie furtkę aby dopowiedzieć wszystkie wątki, otworzyć nowe itd... właściwie to gdyby grali od poczatku było by nawet łatwiej, ale w ten sposób przynajmniej dają nam do myślenia nad takimi właśnie smaczkami jak powiedziałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones