PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609767}
6,1 13 808
ocen
6,1 10 1 13808
Death Race: Inferno
powrót do forum filmu Death Race: Inferno

Pozdrawiam fanów serii Death Race.

skynet1_2

Bardziej mi się podobała ta która towarzyszyła gościowi, który spłonął przy rzece. Btw. ktoś wie co to za aktorka ;) ? W ogóle to proponuję zrobić wybory Miss Death Race'a.

ocenił(a) film na 7
Stachu7

Ta aktorka to Tanya van Graan.Grała rolę Amber (jeździła z Psycho). W Death Race 2 wcieliła się w rolę Holly.

Stachu7

Ani jedna, ani druga nie była zła. Mi się najbardziej spodobała Olga :P

skynet1_2

Wogóle te laski to ekstra były w tym filmie :D zgadzam się ze stachem na wybory miss Death Race'a.

skynet1_2

jak się z kolei nazywa ta czarna, która "dowodziła" w centrum dowodzenia?

ocenił(a) film na 7
machacz4

Wydaję mi się, że nie była wymieniona w obsadzie filmu.Pamiętam tylko, że w filmie nazywała się Satana.Pozdrawiam

skynet1_2

Hoho... W takim razie nazwisko zacne! :D
Dooobra była... Lubię czarne. Np Zoe.

ocenił(a) film na 6
skynet1_2

No, klacze bardzo dobre, ale mogłyby więcej cycków pokazywać. Tylko jedna pod prysznicem to trochę mało. W ogóle rozczarowałem się, że sceny seksu Amber z Frankensteinem nie pokazali. No i że miedzy Olgą a jej nawigatorką do niczego nie doszło. To by było dopiero kozackie.

ocenił(a) film na 6
Roy_v_beck

A mi się najbardziej spodobała ta czarna kobieta pomagierka tego co przejął death race. Nazywała się Hlubi Mboya pod koniec gdy była w tym gorseciku zajebista :]

Roy_v_beck

Jak mieli pokazać , skoro jej nie ruchał ? Oglądasz film, czy obrazki ?

ocenił(a) film na 6
devilll2305

Człowieku, on tak tylko powiedział tej swojej lasce, żeby ta się na niego nie obraziła :)

Roy_v_beck

hahaha padłem :) Naprawdę obejrzyj jeszcze raz tą częśc, poprzednią , to może zrozumiesz...

ocenił(a) film na 6
devilll2305

A co tu rozumieć? Chcesz poru..chać swoją czikitę, to nie mówisz jej, że gziłeś się z inną. Ja wiem, że to tylko film, ale niektóre elementy są mimo wszystko oparte na prawdziwym życiu.

Roy_v_beck

A ja ci jednak proponuję jeszcze raz obejrzeć. Nie przespał się z nią na 10000%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones