PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609767}
6,1 13 799
ocen
6,1 10 1 13799
Death Race: Inferno
powrót do forum filmu Death Race: Inferno

Chwilami miałem odczucie, że w porównaniu do poprzednich części był trochę za bardzo wulgarny (nie mylić z brutalny - to mi specjalnie nie przeszkadzało). Ale całkiem nieźle pospinał część 1 i 2gą.

Filmy oglądam praktycznie wyłącznie jeżdżąc na rowerku stacjonarnym i spalając kalorie. Jeżeli podczas przynajmniej 1 godziny nie spoglądam ani razu na zegarek i daję się z siebie 100%, to znaczy, że film przykuł moją uwagę. Cala seria Death Race pozwoliła na bezbolesne "przelecenie" przez męczący już mnie wewnętrzny obowiązek realizacji ćwiczeń fizycznych, więc uznaję ją za dobrą i fajnie zrobioną.

Akcja, ograniczone do minimum nudne, pseudofabularne dialogi, przy jednoczesnym zachowaniu fabularnej spójności. Do tego eksplozje i Trejo - czego chcieć więcej ;) W przypadku tej części może mniej chaotyczności - pierwsze pół godziny przyprawia o ból głowy jeśli ktoś za bardzo zastanawia się "ale o co chodzi".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones