PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219437}
6,9 118 495
ocen
6,9 10 1 118495
6,0 5
ocen krytyków
Death Race: Wyścig śmierci
powrót do forum filmu Death Race: Wyścig śmierci

Zobaczyłem

ocenił(a) film na 3

to ,,coś" dziś na TVP1 i jestem w szoku. Jak takie guano dla gimbusów może mieć ocenę 7.
Przecież 3 to maksymalna ocena tego ,,arcydzieła". Ale ja nie jestem z pokolenia playstation więc
może się nie znam. Dotrwałem do połowy pierwszego wyścigu a potem wykończył mnie napalm,
miecze, czaszki i inne głupoty. Nieeeeeeeeeeee.

Fletcher666

też jestem zdziwony tą osceną... cóż... jedni lubią pomarańcze, a inni jak im nogi puchną

ocenił(a) film na 3
Shar

Za laski dam 3. :D

ocenił(a) film na 2
Fletcher666

Potwierdzam, żałosny film, a napalm najlepszy :P.

ocenił(a) film na 8
Fletcher666

Wygląda jak ekranizacja gry Mario Kart, z różnymi bonusami do zdobywania na torze. Oczywiście w wersji dla dorosłych. Film jest nawet fajny jeśli przymrużyć oczy na takie dziwactwa.

ocenił(a) film na 8
Fletcher666

kazdy ma swoj gust. wiec wez sie lepiej blaznie nie wypowiadaj

ocenił(a) film na 3
sztohas

Błazen to twój stary, bo cie zrobił dla żartu parówo.

ocenił(a) film na 8
Fletcher666

widze ze mam do czynienia z dzieckiem nie wychowanym :) ehh brak slow..

ocenił(a) film na 3
sztohas

To ty mnie pierwszy obraziłeś. Ale przyjmuję przeprosiny.

ocenił(a) film na 8
Fletcher666

nie cisne \ci odrazu po rodzinie wiec widac jaki jestes nie wychowany dziecko

ocenił(a) film na 3
sztohas

Ale nazwałeś mnie błaznem.

ocenił(a) film na 8
Fletcher666

ale nie teoja rodzine ani nie w wulgarny sposobn jak t5y dzieciaku nie pisz juz spieprzaj nara

ocenił(a) film na 7
Fletcher666

Gówno, a nie pochodzisz z pokolenia playstation, gdybyś pamiętał tamte czasy, to również pamiętałbyś gre "death rally" , która była genialnym połączeniem wyścigów, strzelanki i ekonomii, czasami jak czytam takie bzdury "gimbusy to gimbusy tamto" a sami piszą jakby nie pamiętali co było przed 2000 rokiem. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Fletcher666

Przesadiłeś z taką niską oceną. Ja też nie jestem z ery Play Station a i nie przepadam za filmami gdzie główne role grają samochody, a film mi sią podobał. Ma taki mroczny klimat a właściwie klimat więzienny. Co do aktorów to Statham i Allen zagrali koncertowo tymi swoimi posągowymi minami. I jeszcze nie podobają Ci się czaszki, miecze , tarcze i napalm. Przecież to wszystko ma na celu uatrakcyjnić wyścig, który ogląda na żywo 70 mln ludzi. I ni widzę tu żadnej głupoty.

ocenił(a) film na 3
neron4

Ok. masz prawo do własnej opinii a ja mam prawo mieć inne zdanie. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones