PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003999}

Demaskator

Blacklight
4,6 3 547
ocen
4,6 10 1 3547
Demaskator
powrót do forum filmu Demaskator

LIAM daje czadu

ocenił(a) film na 9

Ludziska, on ma 70 lat. To filmy dla 50+ gdzie jest dobro, zło i CIA. Odwalcie sie od polemiki z gimbaza. To po prostu LIAM> Kazdy +40 powinien to zobaczyc. Taka Taken4. Fajny zwykly film.

tomszc

Dokładnie!Ja jestem 40+i na takim "Taken"to się nawet wzruszyłam, bo wierzę,że mój ukochany zrobiłby to samo w takiej sytuacji:):);)..Filmy z Liamem to filmy z Liamem,każdy się obroni.Jak chyba wszystkie np z Denzelem...

ocenił(a) film na 9
ufka78

Tak samo jak z Denzelem. Kreci sie juz Equalizer 3.....

tomszc

Zajebisty Liam

macko3048

Liam wymiata

macko3048

Jebać pseudo krytyka bartosza czarkowskiego

użytkownik usunięty
macko3048

tomszc mam 17 lat i mi się ten film podobał, lubię Neesona a jego poprzedni film Uczciwy Złodziej też był dla mega filmem. Lepiej się tu bawiłem niż przy najnowszym spidermanie ;)

użytkownik usunięty
ufka78

Mi się tam podobał ( a nawet jeszcze pełnoletni nie jestem) ;)

ocenił(a) film na 3
tomszc

Przecież on ledwo biegł (ruchy miał ja szympans) , a prawie dogonił. Clint Eastwood mógłby być jego ojcem, a wciąż kręci filmy z klasą, odpowiednio dopasowane do wieku. Liam niestety idzie powoli w stronę, w którą Willis udał się szybko. To nie jest dobra strona.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

ja się tylko martwię by od grania agentów mu się nie popieprzyło pod deklem jak Seagelowi :), aby nie uwierzył, że jest lepszy niż prawdziwi agenci.

ocenił(a) film na 6
tomszc

Właśnie. Ma 70+ i nadal daje radę. Ciekawe jak współcześni młodzi aktorzy będą grać długo. W jego wieku będą z laseczką chodzić po kaczkę.

tomszc

Racja ,9 część,,,szybkich ' dałem radę 15 min ,a tu jak mawiał siara -siarzeski,,Liam ...I wszystko jasne "

ocenił(a) film na 5
tomszc

Liam rządzi i żadne stękania gówniarzy tego nie zmienią. ;-)

ocenił(a) film na 1
tomszc

Najgorszy film, jaki obejrzałem do końca.

ocenił(a) film na 1
tomszc

Tu nie chodzi o to, że Liam jest stary i nie daje rady. Ten film jest poprostu beznadziejny. Nic tutaj się nie klei. Dziury w scenariuszu. Wątki bez sensu. Kategoria C to komplement.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones