PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624855}
5,8 12 049
ocen
5,8 10 1 12049
Demonic
powrót do forum filmu Demonic

Moim zdaniem

ocenił(a) film na 8

Na prawdę zajebisty film. Nie wiem czemu tak niska ocena, ale to chyba coraz bardziej pokazuje, że ocena ma związek z gwiazdami i milionami wywalonymi na efekty. Fajny klimacik, trzyma w napięciu i ciekawe zakończenie, którego się nie spodziewałem, a filmów na koncie parę mam. Polecam ;)

ocenił(a) film na 7
Wezzy

Bo użytkownicy filmwebu szkalują każdy horror, bo każdy według nich nie trzyma napięcia, jest przewidywalny, ma setki razy wykorzystany pomysł na scenariusz (i co z tego?), nie straszny itd... Przy horrorach na filmwebie trzeba brać poprawkę +3.

Wezzy

a Frank Grillo ? nie znasz :)

ocenił(a) film na 8
Mortemignis

Oczywiście że znam :) Tak samo jak Marię Bello czy paru innych ale nie ukrywajmy...nie zaliczają się oni do tych największych gwiazd kina. A nie znaczy to, że są gorszymi akorami. Tak jak i sam film, arcydziełem nie jest ale jednak zasługuje na lepszą notę ;D

Wezzy

szczerze to ja wyłącznie oglądam filmy ze ''świeżymi'' lub mniej znanymi aktorami co mi po jakiś komercyjnych filmach co jest pierdyliard efektów, za którymi nie przepadam a franka jeszcze kojarzę z prison break hehe

Wezzy

Całkiem ok, ale brakuje mu klimatu. Za bardzo skupiono się tu na części kryminalnej aniżeli tej horrorowej. Plusem jest jednak, że zastosowano tu miks gatunkowy (kryminał, horror o opętaniu, odrobina konwencji mockumentary, nawiedzony dom plus unreliable narrator wraz z niezłym plot twistem i kilkoma jumpscare'ami w tle) dzięki czemu film nie nudzi a opakowanie go w czas trwania nieco ponad 1h 20 min czyni go przyzwoitym wyborem na film na wieczór. Niestety nie zapamięta się go na długo, bo to kino rozrywkowe, a nie typowy horror, gdzie mielibyśmy się bać każdego nowego kadru.

ocenił(a) film na 4
Wezzy

a to, że się "nie 3ma kupy" to już jest bez znaczenia? że wątki owszem są i czekamy... na co? na jakaś końcową bzdurę albo brak wyjaśnień? ;) sam pomysł jakiś był, powoli jakieś napięcie było... ale sama końcówka to totalna bzdura, są jakieś granice i są też jakieś zasady... i jak "wszyscy" to WSZYSCY, czyż nie tak miało być? było? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones