PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96673}

Demony 2

Dèmoni 2: L'incubo ritorna
5,5 811
ocen
5,5 10 1 811
Demony 2
powrót do forum filmu Demony 2

Do obejrzenia na Netflix. Dla fanów horrorów z lat 80-tych pozycja obowiązkowa, dla każdego innego będzie to półtorej godziny męczarni na oglądaniu koszmarnego aktorstwa i żenującej głupoty bohaterów w każdej scenie. Ten film jest po prostu perła kiczu, po scenie tak głupiej, nielogicznej i pełnej bezsensownego zachowania bohaterów, kiedy widzowi wydaje się że nic głupszego go już nie spotka, wjeżdża kolejna scena i jest jeszcze gorzej...
Lepsza zabawa niż na większości szmirowatych produkcji własnych Netflixa made in USA.

pawulon1_2

Spodziewałem się przy obu częściach zauważalnego przyrostu liczby głosów w związku z premierą na Netflixie. Minął prawie miesiąc i chyba nic tam nie urosło :(
W maju Tenebre mistrza Argento.

ocenił(a) film na 6
ken_tucky

Ja szukając oldschoolowych horrorów na Netflixie, Hbo go, amazonie (niestety jest ich mało) byłem bardzo mile zaskoczony, że wrzucili "Demoni" i "2" do obejrzenia. Oby tak dalej. Przyjemnie się ogląda takie filmy w dobrej jakości ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones