PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650932}

Depresja i kumple

Dépression & des potes
6,1 1 218
ocen
6,1 10 1 1218
Depresja i kumple
powrót do forum filmu Depresja i kumple

Ogólnie nie przepadam za francuskimi filmami,ale ta komedia jest całkiem udana idzie się
uśmiać,daje 7/10 i polecam

jazdowicz2666

Również jestem po seansie. Komedie francuskie mają zupełnie inny klimat niż brytyjskie, nie mówiąc o amerykańskich. Trochę głupkowate, trochę absurdalne, takie lubię ;) Ode mnie również 7/10.

ocenił(a) film na 6
bluberry

Rzeczywiście całkiem przyjemne kino, śmiałem się szczerze i głośno. Mnie tylko podrażniło ciągłe uciekanie w bezpieczne metro-seksualne schematy dowcipów, w miejscach, w których można było zrobic ostrzejsze i mniej bezpieczne kawały. No coż, ale chyba jest to film kierowany do drobnomieszczan i producenci obawiali się utraty widowni.

jazdowicz2666

Zgadzam się z tą wypowiedzią! Dla mnie to też fajna komedia, - nie nudna, "lekka i przyjemna"!~!

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

A ja lubię francuskie kino , ale nie przepadam za francuskimi komediami. Tu było całkiem znośnie, śmiesznie, sympatycznie.
Plusem jest, że obsada była inna niż zazwyczaj ostatnio w większości ich filmów. Poza tym nie było tego co mnie najbardziej w ich komediach irytuje - czyli niby wpadki z planu przy końcowych napisach. Dla mnie 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones