PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330934}
8,1 13
ocen
8,1 10 1 13
Despair
powrót do forum filmu Despair

Post Mortem

ocenił(a) film na 8

film - rarytas, jak moznaby to okreslić, rzecz trudna do zdobycia, przed laty wydana jedynie w formie bootlegowej na VHS. "Despair" to kompilacja utworów industrialnej grupy SPK na którą składają się urywki ich koncertów oraz zdjęcia ilustrowane muzyką. te ostatnie to m.in. rejestracja sekcji zwłok (atrakcje w stylu wyjmowania mózgu z czaszki included), wyciąganie pęsetą oka kotu z oczodołu czy clou programu: pozorowany seks oralny w kostnicy z użyciem oddzielonej od tułowia głowy i części dolnych delikwenta. te ostatnie atrakcje należą do najmocniejszych, choć tego typu elementy wbrew pozorom nie zajmują zbyt dużej części tej specyficznej pozycji. sam z siebie przyznam że niska jakosć obrazu przez większosć czasu była nieco męcząca, na szczęście muzyka SPK potrafi się obronić i bez tego. rzecz na pewno warta zapoznania się, intrygująca ciekawostka, choć - ze względów oczywistych - nie dla każdego.

Caligula

Gdzie to można znaleźć, mam wszystkie płyty SPK, ale z tego gatunku jakichkolwiek nagrań video znalazłem tylko transmission - grupy psychic tv. liczę na jakąś pomoc, dzięki z góry

serwatyzm

Proponuję poszukać na najpopularniejszym serwisie video na świecie. Sam byłem zaskoczony, ale jest umieszczony w dobrej(!) jakości.
100%owo zgadzam się z recenzją Caliguli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones