PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807073}

Desperat

Driven
6,0 1 621
ocen
6,0 10 1 1621
Desperat
powrót do forum filmu Desperat

Dość przyzwoicie zrobiona pod prawie każdym względem. Jedyna obsuwa to fakt, że Puerto Rico gra południową Kalifornię.

Jak się ktoś nastawi na dobry kryminał czy dreszczowiec, to będzie raczej zawiedziony, bo ten film opiera się głównie na dialogach przyprawionych sarkazmem. Na temat wierności prawdziwej historii nie będę się wypowiadał, choć ogólne zarysy się na pewno zgadzają.

Ja lubię filmy obyczajowe więc daję dobrą ocenę z jednym punktem mniej za Puerto Rico zamiast SoCal.

ocenił(a) film na 6
Wujek_Sylwek

Trafne uwagi. Dodam jedynie, że dla mnie mógłbyy być o 20 minut krótszy.

ocenił(a) film na 6
Krzypur

Ja bym nie skracał, ale rozbudował sceny z udziałem deLoreana. Gościu miał na prawdę wielki talent do sprzedawania. Spokojnie można by było nakręcić więcej scen, gdzie przekonuje on jakichś ludzi do różnych rzeczy. A potem rozreklamować jako film szkoleniowy dla akwizytorów. Całe korporacje by na niego chodziły i kupowały płytki pracownikom. Może drugie "Glengarry Glen Ross" by z tego nie wyszło, ale zapewne można by zainteresować szerszą audiencję.

No i można by było równocześnie użyć antyreklamy w stylu "obejrzyj aby zobaczyć jak tobą manipulują sprzedawcy samochodów!"

Wujek_Sylwek

Miałem okazję obejrzeć serial Ted Lasso przed tym filmem i niestety Jason Sudeikis gra tutaj tak samo. Wali podobnego głupa jak tam, jakby grał w komedii. Nie wiem, czy rzeczywiście Jim Hoffman był takim luzakiem, czy to po prostu typowa gra Sudeikisa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones