PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125509}

Deuce Bigalow: Boski żigolo w Europie

Deuce Bigalow: European Gigolo
6,0 21 132
oceny
6,0 10 1 21132
Deuce Bigalow: Boski żigolo w Europie
powrót do forum filmu Deuce Bigalow: Boski żigolo w Europie

Nowy (tzn. już nie taki nowy) rodzaj komedii, przeznaczonych dla ludzi lubujących się w chamskich i prymitywnych żarcikach, które z dobrym humorem nie mają nic wspólnego - to tylko taki mało wyrafinowany sposób na zaspokojanie zapędów masochistycznych i uśpionego pociągu do ludzkich ekstrementów. Najbardziej obrzydliwy, obleśny i durny film jaki w życiu widziałem. Zresztą mówienie tu o oglądaniu jest lekką przesadą, bo wytrzymałem w skupieniu góra pół godziny. Potem to już telewizor tylko prąd marnował, bo ja zająłem się czymś pożytyczniejszym (o co nie było trudno, bo nawet półtora godzinna lektura plotek na temat życia Britney przyniosłaby większe korzyści człowiekowi niż ten film). Jedyny plus to Hanna Verboom - aż szkoda było patrzeć jak taka ślicznotka marnuje się w tak kretyńskim i wulgarnym filmie.

Kiudo

Ohhhhh, jaki z ciebie dobry człowiek, martwisz się o innych :P A pi..... ... !!!!!! Idź się Rydzykowi poskarż, że ty i inne mohery są urażone :P

ocenił(a) film na 1
kosciej_99

Cóż za błyskotliwa riposta. Jestem pod wrażeniem lotności twego umysłu, bo przecież nikt przed tobą nie wpadł na pomysł, żeby obrażać ludzi kwalifikując ich do grupy moherowych babć. Gratuluje oryginalnego pomysłu.

Kiudo

Moim zdaniem jest to świetny film ze świetnymi żartami,a ty prawdopodobnie nie potrafiłeś ich zrozumieć ,więc sam rozumiesz(a może jednak nie rozumiesz?)...A przepraszam co twoim zdaniem jest dobrym humorem?Proste powtarzane w nieskończoność przez polskie kabarety i polskie filmy komediowe "humorystyczne teksty na poziomie"które wywołują (tylko) pobłażliwy śmiech???W dzisiejszych czasach ludzie tacy jak ty są leniwi i nie potrafią rozróżnić szmiry od czegoś bardzo dobrego...

ocenił(a) film na 1
Heidi666

A jednak człowiek uczy się przez całe życie i zawsze jest go w stanie coś zaskoczyć. Dzisiaj np. się dowiedziałem, że Rob Schneider jest przedstawicielem nurtu inteligentnej komedii w kinie amerykańskim, która od widza wymaga ogromnego wysiłku intelektualnego i pełnego zaangażowania.
Musisz czuć się wyjątkowo, skoro sam siebie umieściłeś w tej wybitnej mniejszości, która potrafi to dostrzec. Nie lubię posługiwać się statystykami, ale w tym wypadku z satysfakcją zrobię wyjątek:
http://www.imdb.com/title/tt0367652/ratings
http://www.rottentomatoes.com/m/deuce_bigelow_european_gigolo/

Tak, rzeczywiście przykry jest to obraz świata, w którym tak niewielu potrafi "odróżnić szmirę od czegoś dobrego". Czy aby na pewno?

ocenił(a) film na 1
Kiudo

przepraszam. Wziąłem Cię za mężczyznę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones