PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125509}

Deuce Bigalow: Boski żigolo w Europie

Deuce Bigalow: European Gigolo
6,0 21 133
oceny
6,0 10 1 21133
Deuce Bigalow: Boski żigolo w Europie
powrót do forum filmu Deuce Bigalow: Boski żigolo w Europie

To głupiego filmu dawno nie widziałem, aż mnie trzepie ze złości, ODRADZAM!!!! To nie jest jakaś głupiutka komedia... to jest NAJGORSZA NIE-ŚMIESZNA-WOGÓLE kupa gówna... Jak takie coś mogło powstać....

ocenił(a) film na 10
polo7ka1

nie udala sie Twoja beznadziejna prowokacja <lol2>

ocenił(a) film na 10
polo7ka1

Co ty gadasz? Jestes chora, to jest super film , bardzo mi sie on podobal , jest warty obejrzenia, POLECAM w 100 %

ocenił(a) film na 1
polo7ka1

W pełni popieram Lubię głupkowate komedie ale ta była tak żenująca
i niesmaczna że aż żal patrzeć Jak można wogóle wyśmiewać się z tego że kobieta mająca wielki nos wsadza go w otwór w gardle innej kobiety po tracheotomii No szczyt nawet nie wiem czego(kretynizmu niesmaku?)
Złote maliny w pełni zasłużone!!!

ocenił(a) film na 7
polo7ka1

to kolejna śmieszna i głupkowata komedia- dobra rozrywka

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
polo7ka1

Jesteś żałosny/a !! Po co ta twoja marna prowokacja .?

ocenił(a) film na 1
polo7ka1

Niestety muszę się zgodzić z założycielem tematu, był to jeden z gorszych "filmów" jakie miałem nieprzyjemność obejrzeć, chciałbym też zapytać tych którym to coś się podobało o jakieś śmieszne momenty w tym filmie, chyba że bawi was idiota chodzący z protezą nogi żony przy sobie, jedzenie smarków z zupą, srający idoci na ulicach czy dziewczyna z garbem, członkiem zamiast nosa czy dziurą w szyi ....

ocenił(a) film na 1
polo7ka1

Również zgadzam się z założycielem tematu i z diabol44.Nie wiem co widzieliście w tym śmiesznego.Jak dla mnie niektóre sceny były poprostu żałosne np.wyjadanie frytków z kibla czy niektóre teksty w stylu mój penis jest nieobrzezany.Żałosne ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones