PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531991}
5,2 1 660
ocen
5,2 10 1 1660
Devil's Playground
powrót do forum filmu Devil's Playground

Chcieli ośmieszyć polaków dranie :/

Joimbo

To polityczny watek.Maluch na polskiej rejestracji zawierajacej napis "PO" psuje sie dosyc szybko probujac dogonic zagraniczne auto .Wyraznie widze tutaj nawiazanie do sytuacji politycznej w kraju ;)

ocenił(a) film na 5
Phantom_5

Maluch sie nie popsul, skonczylo mu sie paliwo ;) a od PO sie prosze odczepic sam mam takie blachy ;)

Joimbo

a ja chciałbym zobaczyć podobny film jak Resident Evil ale akcja w Polsce :D

Joimbo

nie widziałem, ale... wielu zapomina, że ten charakterystyczny Fiat to "włoskie" dziecko, więc...

ocenił(a) film na 2
harkonen_mgla

Na polskich tablicach był, wiec... ;)

Joimbo

tak, doczytałem, że podobno i polskie "dresy" niby są, więc... muszę TO zobaczyć!

harkonen_mgla

zobaczyłem i... mogło być miło o skocznych zombie, ale zabrakło umiejętności, które zamaskowały by marny budżet.

harkonen_mgla

za to nic nie zamaskuje zgorzkniałości harkonena. Nie wyszło ci w życiu, więc żalisz się i epatujesz zgorzkniałym smutkiem na filmwebie. Pewnie jesteś starym kawalerem. Albo bezpłodny.

Sony_West

rozumie, że w egzotycznej manierze składasz mi propozycje seksualną. cóż cię do tego skłania robaczku?

harkonen_mgla

Myliłem się, pisząc ci pierwszą złośliwą odpowiedź. Myślałem, że mam do czynienia z kimś cynicznym, ale inteligentnym.

A ty zwykły pajac jesteś. Szkoda czasu na potyczki słowne z klaunem harkonenem.

Sony_West

i oto tchórzliwie wracasz do swego infantylnego kokonu, gdzie twa miałkość niedostrzegana przez otoczenia nie będzie przyczyną dalszego bólu. współczuję, szczerze współczuję.

harkonen_mgla

Łał! jaka poezja. Czemu nie udasz się na jakieś leczenie? Przecież obaj dobrze wiemy, że masz problemy ze sobą.

Sony_West

i znów mieliśmy twą pozorowaną ucieczkę zredukowaną do wołania o pomoc. robaczku samym wołaniem o pomoc daleko nie zajdziesz w swej terapii.

harkonen_mgla

"robaczku"... to brzmi jak z ust pedofila. Samotny, zgorzkniały, załosnie próbujący wyjśc na sdilnego... Harkonen, a może ja się nie mylę z tym pedofilem? Przyznaj się. Nie duś tego w sobie.


Dobra. Kończę, bo ubaw z drażnienia idioty miałem tylko przez chwilę.

Sony_West

hmmm... więc nie tylko nisko oceniasz swe możliwości intelektualne, ale i żywisz poważne obawy co do swych preferencji seksualnych... ciężki z ciebie przypadek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones