PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223205}
7,2 3 164
oceny
7,2 10 1 3164
Dhoom 2
powrót do forum filmu Dhoom 2

Czy ktoś ma.....??????

ocenił(a) film na 10

Czy ktoś może ma tą piosenke, która leci w momencie jak Aryan gra z Sonehri w koszykowke?? Mam wszystkie pozostałe piosenki z filmu,a brakuje mi własnie tej jednej. Bardzo proszę o kontakt. Piszcie na gosja13@interia.pl

ocenił(a) film na 9
gosja19

A ja bardzo ci prosze o przeslanie tych piosenek co posiadasz, jesli mozesz. Bardzo byla bym ci wdzieczna miidniight@vp.pl

ocenił(a) film na 10
miidniight

Ok. Postaram sie jeszcze w tym tygodniu ci wysłac. Jak nie zapomne;pp. Apeluje żeby ktos mi jednak podsunał chciaz tej piosenki o ktora prosze, to sobie sama sciagne.

ocenił(a) film na 10
miidniight

upps, zjadłam słowo w tej wiadomosci powyzej, chyba jestem głodna. Prosze, żeby mi ktoś podał tytuł tej piosenki, to ja sam sobie sciagne.

ocenił(a) film na 9
gosja19

A moze ty podasz mi no dobra postaram sie tez poszukac tej piosenki ;)

ocenił(a) film na 9
miidniight

Juz mam piosenki.

ocenił(a) film na 10
miidniight

No to sie troche spóźniłam;pp Własnie zabierałam sie do wysłania ci piosenek. A tak właściwie to Dhoom 2 jest pierwszym filmem z Bollywood jaki widziałas czy jestes juz fanka z dłuższym przebiegiem:D??

ocenił(a) film na 9
gosja19

Nie mam przeszlos juz z bollywoodem i Dhoom 2 znalas sie w mojej czolowce. Jak znajdziesz ta piosenke to daj znac.

ocenił(a) film na 10
gosja19

EH, szukam tej piosenki do dłuzszego czasu. I nie moge znaleść, chocby z tego powodu ze nie znam tytułu. Jestem jedynie w posiadaniu fragmentu, ktory jest w piosence z soundtracku-my name is Ali. Lecz nie trace nadzieji;D

ocenił(a) film na 9
gosja19

Ta tez mam ten kawalek w tej piosence, szkoda ze wlasnie nie jest nigdzie napisany tytul bylo by owiele latwiej. Zwlaszcza ze piosenka pojawia sie kilka razy.

ocenił(a) film na 10
miidniight

czesc miidniight moglabys mi wyslac wszystkie piosenki z dhoom 2 jakie masz na moj mail : agula890@poczta.onet.pl ,wielkie dzieki

gosja19

Ta ścieżka nazywa się MI AMOR MI CORAZON, ale nigdzie nie można jej znależć. Przynajmniej ja nie znalazłam.

ocenił(a) film na 10
Luana

Dzięki za info!! Może jakos wygrzebie tą piosenke, a jak mi sie uda to dam ci znać!!

Luana

01 Crazy Kiya Re
02 Touch Me
03 My Name Is Ali
04 Dil Laga Na
05 Crazy Remix
06 Dhoom Again
07 Dhoom 2 (Bonus) - Salaam Namaste (dhol mix) - Salaam Namaste
08 Dhoom 2 (Bonus) Kajra Re (remix) - Bunty Aur Bubly
09 Dhoom 2 (Bonus) Hall Re - Neal N Nikki
10 Dhoom 2 (Bonus) My Dil Goes Mmmm (english club mix)
11 Dhoom 2 (Bonus) B N B - Bunty Aur Bubly
12 Dhoom 2 (Bonus) N 'N' N - The Naughty Mix - Neal N Nikki
13 Dhoom 2 (Bonus) Fanaa For You (chand sifarish club mix) - Fanaa

ocenił(a) film na 5
lysy185

znalazlam tylko dwie wersje, ktore wyslalam gosji18 ,ale moze komus sie przydadzą więc daje linki

http://www.mobango.com/media_details/hrithik_dies_mp3/YRyfrYS27pg%3D/?pni=40

http://www.mobango.com/media_details/my_name_is/fIRLsQL255c%3D/?pni=35

Trochę szukania było :)

ocenił(a) film na 10
Yael__

Kiedyś też szukałam melodii "Mi amore mi corazon" i natrafiłam na tą stronkę, której adres podała Yael : ) Melodia jest przecudowna - myślałam, że jest to cała piosenka, ale jak się okazuje, to tylko krótki motyw muzyczny, który pojawia się w całym filmie i piosence "My name is Ali". Melodia jest dość krótka, ale nadaje całemu filmowi niezwykłego klimatu. Zresztą "Dhoom 2" to dla mnie arcydzieło : )

Przy okazji zapraszam na Polskie Forum Hrithika Roshana:
http://www.hrithikroshan.pun.pl/

Pozdrawiam.
Jutrzenka.

gosja19

Dopiero teraz obejrzałam to i też mnie wzięło. Jeżeli masz tę piosenki to bardzo Cię proszę prześlij mi je na azprywatne@wp.pl Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones