PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223205}
7,2 3 161
ocen
7,2 10 1 3161
Dhoom 2
powrót do forum filmu Dhoom 2

Głupi do bólu

ocenił(a) film na 1

W rankingu na najgłupszy film na świecie jest w czołówce. Jest tak głupi że aż śmieszny. Po 30 sek. wiedziałem że to żenada, ale specjalnie doczekałem do końca, żeby zobaczyć jakie jeszcze idiotyczne pomysły miał scenarzysta. I nie zawiodłem się. Głupota bije z każdego kadru, a końcówka to majstersztyk. Jeśli byłaby kategoria "głupi" dałbym mu 10/10, ale, że jest w kategoriach Thriller??!!(kto to wymyślił?), Akcja daję 1/10. Polecam każdemu, kto chce zobaczyć jak wygląda film do którego scenariusz wymyśliło 7 letnie dziecko.

użytkownik usunięty
Mac_28

Nie przyznawaj się synu do ułomności... takie rzeczy się zostawia w domu . Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1

Żeby było jasne, nie jestem przeciwnikiem korzystania przez dzieci z netu. Niestety zmorą na przeróżnych portalach są egzaltowane nielatki. Dopóki wpisują się na strony pudelka lub innego podobnego to OK. Niestety robią spore spustoszenie również tutaj. Później przy niektórych pozycjach pojawia się chora punktacja i żenujące komentarze. Dotyczy to szczególnie debilnych filmów takich jak na przykład omawiany. Gdy dzieci oceniają bajki to rozumiem, ale Dhoom2 nie ma z bajką nic wspólnego, to kosmiczna głupota. Przy nim opowieść o Lampie Alladyna wydaje się być zapisem dokumentalnym. Jakby jako gatunek był opis - dla dzieci, to jeszcze można by przełknąć, ale Thriller!!
A Tobie dzieciaku życzę w przyszłości udanych egzaminów do gimnazjum.

ocenił(a) film na 10
Mac_28

ej, skąd tu nagle taka złość na forum co? nie ma co się denerwować... Mi np. dhoom i dhoom 2 podobał się właśnie za tą głupotę. ;))

ocenił(a) film na 7
apena

Thrillerem to akurat nazwane byc nie powinno. Ale akcja- romans prędzej. I komedia. Wg mnie film przyjemny, lekki, miły na zimowe wieczory.

ocenił(a) film na 3
Ellcik

Moja ocena 3pkt. jak dla mnie to też dno i wodorosty

ocenił(a) film na 9
baraqs

Jak się nie lubi filmów Bollywoodzkich to się nigdy nie zrozumie co jest w nich takiego unikalnego, czego w filmach amerykańskich nie znajdziesz :)

joker_mroczny_rycerz

święta prawda. współczuję ludziom, którzy nie potrafią się wczuć w klimat bolly i podejść do tych filmów z dystansem. film może nie najlepszy, ale najgorszy na pewno nie jest.. widziałam gorszy chłam.

ocenił(a) film na 1
Mac_28

W pełni się zgadzam. Film aż głupotą ocieka. Pierwszy raz wżyciu oglądałam takie gówno, ale przynajmniej się pośmiałam. I pomyśleć, że niektóry naprawdę lubią takie filmy...

Mac_28

gdy oglądam filmy z bolly to raczej wiem że musze je inaczej oceniac bo są inne i za to je lubie ale ten film nawet przy wielkiej wyrozumiałości jest po prostu tragiczny!!! głupi to mało powiedziane a zakończenie mnie powaliło.żałosne i tyle...

ocenił(a) film na 10
Mac_28

film jest naciagany az za bardzo ale dzieki temu,ze w pewnym miejscach akcaja byla az tak naciagana,ze az smieszna mozna bylo sie przy tym wfilmie rozluznic. Po za tym wezcie poprawke na to,ze to film akcji bollywood oni raczej gustuja w milostakch

ocenił(a) film na 6
Mac_28

film durny jak nie wiem co, może własnie dlatego zajebiście się na nim bawiłam:DDD

ocenił(a) film na 3
Mac_28

Ja bardzo lubię bollywoodzkie filmy ale to nie oznacza że wychwalam w niebogłosy wszystko co hinduskie. Staram się być obiektywny przy ocenianiu filmów i chciałbym żeby inni też tacy byli, może wtedy nie musiałbym po raz kolejny tracić czas na film nadający się dla dzieci bo zostałem skuszony jego wysoką oceną. Boicie się, że jak ocenicie słabo film bolly to nie będziecie uchodzić za takich wielkich fanów tego kina za jakich chcecie uchodzić. Żałosne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones