PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223205}
7,2 3 164
oceny
7,2 10 1 3164
Dhoom 2
powrót do forum filmu Dhoom 2

Wszyscy piękni, młodzi... W ogóle to mam wrażenie, że oni się w produkcjach bolly często nabijają z amerykańskich filmów. Tu też kilka akcji było niczym parodia Bonda.:) No i fajnie, o to chodzi. O nie męczącą rozrywkę na poziomie, do którego daleko takim produkcjom jak "American Pie" czy "The hot chick" na przykład. Jak widać można zrobić fajną komedię czy sensację bez wulgarności albo litrów krwi. Gdy mam ochotę na psychodelkę, włączam sobie Lyncha. Gdy chcę się rozerwać - filmy bolly takie jak ten.:)

zgadza sie. film jest na wysokim poziomie i przegania takie komedyjki jak "Amer.pie". piekni aktorzy, feria kolorow, super muza do ktorej sie wszyscy super ruszaja, no i fabula tez w porzadku, a ze kilka gagow naciaganych... coz, Die Hard naciagane po bandzie a sie wielu podoba i jeszcze do ranki hitu wszechczasow urasta to czemu w bollywodzkim kinie akcji nie dac kilka "naciaganych" momentow dla lepszego ogolnego efektu.
dhoom2 rewela!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones