PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5976}

Diabelska broń

Guns of Diablo
6,0 52
oceny
6,0 10 1 52
Diabelska broń
powrót do forum filmu Diabelska broń

Jednoręki bandyta

ocenił(a) film na 5

W zasadzie solidna telewizyjna produkcja. Ale jak na nią patrzeć troszkę szerzej to wypada blado. Bronson i młodziutki Kurt Russell to duże zalety. Ten pierwszy gra jak zwykle na poziomie, jest autentyczny nie tylko w scenach gdy trzeba robić twardą minę, melodramatyczne momenty też mu wychodzą. Ten drugi to co prawda tylko mały chłopiec u początków kariery, ale zadziwia wachlarzem emocji które potrafi nam sprzedać w przystępny sposób.
Poza tym to tylko prosta historia, duża jej część to retrospekcja, która wiele wyjaśnia. Niewiele mnie zaskoczyło. Początek bardzo słaby i zapowiadał familijne kino. Potem część z wspomnieniami nadała już rytm filmowi, choć nadal nic mnie nie ujęło. Brawurowo zrealizowany finał na duży plus i to on ostatecznie sprawił że film można polecić.
Niby nic, ale jeśli ktoś lubi westerny tak jak ja, raczej nie uzna czasu spędzonego nad tym filmem za stracony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones