PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805274}

Diabelski rytuał

El pacto
5,0 764
oceny
5,0 10 1 764
Diabelski rytuał
powrót do forum filmu Diabelski rytuał

Ale jak dla mnie ten film jest nielogiczny odnośnie tych paktów, zamotali strasznie.

Ricky79

Zawarła pakt że ten Pająk ocali od śmierci od cukrzycy jej córkę, ale potem musi ona kogoś zabić w zamian nim przesypie sie piasek z klepsydry, bo inaczej i tak ta córka umrze. I tak w kółko. :)

lila_O

To to wiem ale jak ocaliła męża to z automatu chyba ten pakt powinien przejść na męża ? czy czegoś tu nie zrozumiałem, przecież nie pomogła kierowcy podczas wypadku więc pakt się anulował na córkę a tu dalej jakieś dziwne jazdy ? To tak to wygląda jak by co jakiś czas musiała zabijać kogoś żeby córka żyła a co z mężem ? teraz to sam się pogubiłem :)

Ricky79

Jeżeli bohaterka nie wypełni paktu (czyli kogoś nie zabije), to spełni się jej najgorszy koszmar. Było to w filmie powiedziane, a przecież jej najgorszym koszmarem była śmierć córki.

Genma

Tak ale to spełniła więc dlaczego córka dalej umierała ?

Ricky79

Kiedy nawiązała drugi pakt, chciała uratować swojego faceta, ale nadal najgorszym koszmarem była dla niej śmierć córki. Chodzi o ten sen, który był pokazywany na samym początku filmu i który - podczas nawiązywania pierwszego paktu - zobaczył ten koleś od paktu.

Genma

no wiem że chodzi o koszmary i te sny ale czy uważasz że ma to sens ?

ocenił(a) film na 6
Ricky79

O rany. Naprawdę!? Filmy się ogląda z uwagą...

ocenił(a) film na 6
s111

Ma sens... Bo tak naprawdę pakt był jeden, bo moc z niego pozostawała ("blizna" na reku nie oznaczała samego paktu, tylko... sytuacje w której po uratowaniu danej osoby, była winna "złu" uśmiercenie kogoś). Cały czas mogła kogoś uratować za uśmiercenie później kolejnej osoby. A pakt miał jasną umowę. Albo za każdą uratowaną osobę, później pozbawi kogoś życia, albo spełni się jej koszmar, który wtedy pokazała - a nim była śmierć córki. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
maciej84_filmweb

Taki właśnie był sens tego filmu jak opisałeś.Ale ogólnie spoko był,z ciekawością się oglądało kogo będzie musiała zabić żeby córka pozostała przy życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones