PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688891}

Diabelskie nasienie

Devil's Due
4,4 12 498
ocen
4,4 10 1 12498
2,4 5
ocen krytyków
Diabelskie nasienie
powrót do forum filmu Diabelskie nasienie

Szczerze powiedziawszy jestem mocno zaskoczony tak żenująco niską oceną tego filmu. Trzyma w napięciu, świetny montaż, nie ma powielanych scen. Reżyser użył bardzo różnych środków stylistycznych by każda scena wywoływała inny niepokój.. miodnie. Ocena jest totalnie niesprawiedliwa, jeżeli ktoś nie lubi tak realizowanych filmów grozy to po co je ogląda ? I co gorsza .. taka osoba potrafi WYSTAWIĆ OCENĘ po tak zwanym "OBEJRZENIU" pół godziny filmu :( .... brak słów

italodrone

Jeśli ktoś lubi horrory w stylu "found footage" to na pewno przypadnie mu do gustu. Nie sugerować się niską oceną tak jak napisał przedmówca i oglądać (przy zgaszonym świetle i w dobrych słuchawkach)

ocenił(a) film na 5
italodrone

Film ogólnie jest całkiem spoko,jedynie co mnie w nim denerwowało to ten główny bohater który przez cały film jak nawiedzony biegał z tą trzęsącą kamerą i przez co te wszystkie sceny jakoś tak marnie wyglądały.Do tego większość scen była nagrywana w ciemnościach,przez co były mało widoczne.Jeszcze nie wiem po co dali te marne efekty specjalne.Wszystkie rzeczy latały na prawo,na lewo,aktorzy też w powietrzu się rozbijali.Jedynie tematyka fajna,oraz śliczna główna bohaterka.No cóż,Omen to niestety nie był.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones