PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688891}

Diabelskie nasienie

Devil's Due
4,4 12 498
ocen
4,4 10 1 12498
2,4 5
ocen krytyków
Diabelskie nasienie
powrót do forum filmu Diabelskie nasienie

Bylem wczoraj w kinie i musze powiedziec ze tak slabego filmu nie widzialem od lat. Nic kompletnie
mnie tutaj nie wystraszylo. Fabula naciagana, paranormal activity 3 to arcydzielo przy tym. Nie traccie
czasu na to. Ja na szczescie dostalem bilet u sibie w firmie, wiec tylko troche zaluje tych 2 godzin
(reklamy byly ciekawsze)

Edit: nawet te sceny z trailera w samym filmie nie strasza. W ogole to poza nimi nie ma nic wiecej w calym filmie. Juz w ogole pomijam ze caly trailer streszcza wszystko w mniej niz 2 minuty

istredd1985

yyyy ale premiera jes 14 lutego, czyli mamy rozumieć że jesteś poza granicami pl??

ocenił(a) film na 1
iwona1510005

Tak film mial wczoraj premiere w UK, zapomnialem spojrzec na Polska date premiery :-)

istredd1985

czyli film jest faktycznie tak kiepski?? szkoda bo myślałam że zobacze jakiś dobry horror :(

ocenił(a) film na 5
iwona1510005

Dziś go obejrzę, wolę się sam przekonać, ciekawe czy faktycznie taki gniot, dam znać.

ocenił(a) film na 3
Artur7335

Gniot. Powiedziałbym, że film jest troszkę lepszy od filmów z serii PA, co tak czy siak oznacza stratę czasu.

istredd1985

widzę że chcesz zobaczyć film "obecność". Osobiście polecam, jeden z lepszych. Wiadomo ze każdy lubi co innego, jedni wampiry, inni duchy czy zwykłych morderców ale moim zdaniem film bardzo dobry i dość straszny. Szczerze polecam.

iwona1510005

co do obecności tez sie zgadzam ,ja ogólnie nie ogladam horrorów chyba ze z kims :P

Taerom1987

Lepiej się samemu przekonać jaki ten film jest a nie czytając komentarze.


Wie ktoś jak się nazywa ta muzyka z trailera ?

ocenił(a) film na 4
istredd1985

Moze byc gozej niz V/H/S i V/H/S 2 ?? Zastanawialem sie czy obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones