PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870026}
5,2 161
ocen
5,2 10 1 161
Diablada
powrót do forum filmu Diablada

Z braku laku można zobaczyć,ale myślałem że to będzie coś mocniejszego i ciekawszego - takie realistyczne życiowe kino z Chile,ale nie porywa.Jakoś za mało tu było emocji i napięcia - akcja toczyła się zbyt ślamazarnie - biedni ludzie to mają przerąbane pod każdą szerokością geograficzną.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Moim zdaniem narracja nie jest wynikiem nieudolności, lecz świadomym i udanym zabiegiem odzwierciedlającym tamtejsze realia. Do mnie przemawia, choć nie jestem bezstronna, mam wielki sentyment do chilijskiej historii.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Też oczekiwałam rasowego kryminału, jednak szybko doceniłam, że jest to dramat o beznadziei, o rządach diabłów, o piekle na ziemi, które trwa. Śmiejemy się z feministek, ale przecież tych trepów z policji tylko zatłuc. A propos, "Obiecująca młoda kobieta", widać jaka jest śmieszna i pusta przy tym.

Dramat

feminizm ma byc lekarstwem na meski szowinizm ? ja wiem ze woda dziala na ogien ale w zyciu zastapienie skrajnosci skrajnoscia raczej sie nie sprawdza. czemu uwazasz ze w wiekszosci katolicka republika - jedna z najbogatszych w ameryce poludniowej jest pieklem na ziemii ? jak napisal przedmowca - biedni maja przesrane w kazdej szerokosci geograficznej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones