PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810271}
4,2 11 781
ocen
4,2 10 1 11781
2,0 17
ocen krytyków
Diablo. Wyścig o wszystko
powrót do forum filmu Diablo. Wyścig o wszystko

Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości czy może wybrać się na to do kina... to niech nie ma. Zapłacić za obejrzenie tego filmu, to jak własnoręcznie dać sobie w mordę. Może ciekawe doświadczenie, ale w sumie po co?
To jest amatorski film (o dziwo przynajmniej w części robiony przez profesjonalistów) z niedopracowanym dźwiękiem (jest BARDZO ŹLE NAWET jak na polskie standardy - niech da wam to do myślenia).
Scenariusz tego filmu zjadł chyba pies przed początkiem zdjęć i dlatego nie istnieje. Montaż najwyraźniej robiła osoba, która wcześniej lepiła w movie makerze teledyski dla disco polowców drugiej ligi.
To jeden z tych filmów, że jak kolega z klasy ci powie, że zrobiłby lepszy, to mu uwierzysz.
Podsumowując, ten film to półprodukt, obstawiam, że jakoś w połowie produkcji skończyły się na niego pieniądze i został "skończony" na siłę, byle wypuścić do kin i jakoś odrobić straty. I ktoś bardzo chce je odrobić, bo i na filmwebie i na innych portalach filmowych panoszą się trolle, która zachwalają pod niebiosa to coś i dają 10, byle utrzymać ocenę tego filmu na jakimś przyzwoitym poziomie. Gratulacje, udało wam się naciągnąć w ten sposób zapewne jakąś grupę mniej wyczulonych na trollizm osób. But I see you.

ocenił(a) film na 1
nynavee

Faktycznie jest pełno trolowych komentarzy oceniających film po 10. Nie dajcie się nabić w butelkę

nynavee

Scenarzysta forsę wziął, potem zaczął pić. I z dialogów wyszło dno, zero, czyli nic

ocenił(a) film na 1
Aurona

W punkt :D
Jak ja się cieszę,że wykorzystałam na ten film vouchery, którym za parę dni kończyła się data. Inaczej wciąż bym przeżywała pieniądze wyrzucone w błoto. Wiedziałam, że będzie źle, ale ten film to już takie dno,że nie ma kto pukać od spodu...

nynavee

Czyli jednak nie pójdę, dzięki za opinię!

nynavee

1,2? Nie przesadzone te oceny? Przecież ten film naprawdę nie jest zły. Nie rozumiem polskiego nastawienia, żeby podkopywać własne kino? Wspierajmy amerykańskie. Na pewno doprowadzi to do tego, że będziemy robić lepsze filmy technicznie, bo W KOŃCU docenieni polscy twórcy, będą mieli na to pieniądze...

ocenił(a) film na 2
Marylyn

Wręcz przeciwnie, jeśli wciąż będziemy klepać po plecach takie produkcje i mówić: "No cóż, staraliście się", to nigdy nasze kino nie będzie stało na przyzwoitym poziomie. Na Boga, nie jesteśmy krajem trzeciego świata, żeby było nas stać tylko na takie niedorobione w paincie filmy. Tym bardziej, że w PL kino się odradza, coraz więcej i odważniej eksperymentuje z gatunkami, nowa fala młodych reżyserów udowadnia od kilku lat, że Polska ma swój język filmowy i chce nim coś powiedzieć. A Diablo powiedziało mniej więcej coś takiego: gfjdnjbabbsfjdf

Marylyn

jeszcze nie widziałem ale widziałem zwiastun oraz słyszałem ideę tego filmu i stwierdziłem że to będzie taka chu...nia ze szok i z tego co widzę miałem rację xD

ocenił(a) film na 1
Marylyn

Jak najbardziej trzeba podkopywać tak kiepskie polskie kino, bo w przeciwnym razie producenci uwierzą, że robią dobre filmy i polską kinematografię zaleje fala takiej właśnie szmiry.

nynavee

Za takie filmy to powinni dopłacać widzowi jak idzie do kina i popcorn zadarmo :)

ocenił(a) film na 2
nynavee

Ja nie wierzę co się dzieje z polskim kinem! Jestem taka wk..., że zaraz wyjdę z siebie. Nie jestem specem od filmów, poza tym mam sporą dozę dystansu i i tak oceniam wyżej, ale to jest qrwa jakaś kpina. To już na youtubie chyba lepiej filmy nagrywają! Oni tam wszyscy, cała ekipa była odcięta od rzeczywistości, a kamerzysta, ujęcia, montaż- katastrofa. Kończę pisanie bo nie mogę.. albo inaczej, wierzyć mi się nie chce, że coś takiego powstało! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones