PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810271}
4,2 11 786
ocen
4,2 10 1 11786
2,0 17
ocen krytyków
Diablo. Wyścig o wszystko
powrót do forum filmu Diablo. Wyścig o wszystko

Byłem dziś na prapremierze, jestem miło zaskoczony. Naprawde niezłe kino rozrywkowe, Ładne dziewczyny są, fajne fury są, fajne mordobicia są. Film oparty na wyścigach. Filmt dość brutalny momentami, ale w granicach rozsądku. Kino akcji na przyzwoitym poziomie. Nie zdziwię się jak film zrobi dobry wynik.

Sowiec

Underdog zorbił, a myslałam, ze to taki niszowy temat... Tutam mamy już w sieci dwie obiektywne, dobre opinie

dk2012

"obiektywne opinie" xddddddddddddd

Lukasz_Broda

movies room i multikino nie są obiektywne?

katiaD_filmweb

Multikino? To multikino, którego podstawa biznesu jest sprzedawanie biletów na seanse?

Taaa... Zarabiscie obiektywni, na 100% :-D

Sowiec

zrobi dobry wynik, tak myślę. film inny niż te, które do tej pory były w ostatnim czasie w kinie.

Rozex54

Podzielam zdanie :)

Sowiec

"Wynik" w dużej mierze zależy od ilości nowo założonych kont, powstających wyłącznie w celu wystawienia "odpowiedniej" oceny, czego jesteś najlepszym przykładem. W końcu to nie pierwsza taka akcja, i pewnie nie ostatnia. Dodatkowo sama treść komentarza jedynie utwierdza w przekonaniu, jak słaba musi to być produkcja.

dolmis

Dokładnie, coś w tym jest. Niby obsada niezła, zamysł filmu też na czasie, pościgi, wybuchy i ładne dziewczyny. Jednak jak sie ogląda trailer i ten (delikatnie mówiąc) nie wypada najlepiej to film musi być strasznym gniotem. U mnie trailer na 3 a na film nie mam zamiaru sie wybrać. Pewnie będę na niego skazany na Polshicie za jakieś 3 lata ;P

Sowiec

Wbrew wszystkim złym komentarzom, które wylewają się pod artykułami - recenzje są dobre ;) Ja również podzielam zdanie, że film pozytywnie zaskakuje i warto go zobaczyć.

kamien_904

Nie warto ufac wszelakim kupowanym opiniom - uwierzcie mi.

HeartQW

Twoim zdaniem mo vies room można kupić? no raczej nie... nie są żadnym partnerem filmu, nawet nie ma tam reklamy. To raczej krzywdzące

ela999

można... kwestia ceny...

ocenił(a) film na 1
kamien_904

Pokaż mi jakieś dobre recenzje, bo opinie użytkowników na Filmwebie to nie recenzja. Jak wpiszesz w google "Diablo. recenzja", to przekonasz się, jaka jest PRAWDZIWA opinia o tym filmie. Żaden szanowany recenzent nie wystawi dobrej opinii kiepskiemu filmowi, żeby nie stracić na swej autentyczności dla paru marnych groszy.

Sowiec

od razu widać że wypowiedź sponsorowana z nowego konta. Ten film to paździerze na poziomie telenoweli. I nic więcej.

Sowiec

Konto utworzone 15 stycznia, zero ocen, jedna wypowiedź. Wcale nie klakier.

mad_monkey

wy macie już jakąś paranoje z tymi fejk kontami

adriennee

Tym razem to prawda. Na medi*krytyk w przeciągu paru minut założono kilka kont by ocenić tylko ten film 10/10 i dzięki temu ma wysoką średnią.

mad_monkey

"Ładne dziewczyny są, fajne fury są, fajne mordobicia są. Film oparty na wyścigach." - Wystarczy że to przeczytałem i już wiedziałem xd

Lukasz_Broda

Rewelka :D zatrudniają debili do pisania naciąganych opinii :D no cóż, takie czasy tak wykształceni pismacy :D

Sowiec

Ten film to pażdzierz i tu jest mega dobre wyjaśnienie dlaczego https://www.youtube.com/watch?v=P1VW5ftdOxs

Sowiec

Robicie taką akcje w całym internecie, że to żałosne się robi. Na innej stronie z recenzjami też nagle nawyskakiwało mnóstwo ludzi dających 10. Wszystkich recenzji 30 sztuk, a 10/10 jest 18 sztuk. Na wszelkich stronach gdzie jest coś o Diablo, komentarze jakie to arcydzieło kinematografii i wszystko świetne - aktorstwo, zwiastuny, plakaty. Normalnie szkoda, że premiera nie była wcześniej bo byśmy mieli Diablo zamiast Zimnej wojny nominowane do Oskarów i nie w 3 tylko w 10 kategoriach.

erK

weź po prostu pod uwagę że niektórym ten film mógł się zwyczajnie podobać i nie zgadzają się z falą hejtu.

adriennee

Co innego, gdy komuś film się podoba, a co innego, gdy ktoś robi z niego arcydzieło sztuki filmowej.

adriennee

Jak mi się film podoba dostaje najwyżej 7 :) jak jest mniej więcej ok to 6. Kumasz?

Sowiec

Przecież to gówno straszne. W warstwie intrygi, dialogów, efektów specjalnych... Ale najgorsze jest to, że sądząc po ostatniej scenie - będzie kontynuacja :(

Spodziewałam się pazdzierza, poszłam dla Mohra, którego uwielbiam (co on w tym robi?) i nawet z takim nastawieniem zostałam niemile zaskoczona...

Sowiec

Nie może zrobić żadnego wyniku, nie będzie brane nigdzie pod uwagę, chyba że na najbardziej nieudany film, słabizna i tyle..

ocenił(a) film na 10
Sowiec

Nie wiem czemu sie tak czepiacie. Każdemu ma prawo podobać się coś innego.

ocenił(a) film na 10
Jacek68_filmaniak

Film ok i oceniam obiektywnie. Dla aktorów ogromna pochwała, młodzi ale bardzo zdolni

ocenił(a) film na 10
Franciszek38

tak, dla aktorów mocna 10.

pawlo_22

Młodzi super. Sam film warto obejrzenia. Polska produkcja, coś nowego i fajnie się ogląda.

ocenił(a) film na 10
filipjonasz

Nowy rodzaj i film udany. Oby wiecej takich.

ocenił(a) film na 10
andrewL_fw

Przynajmniej jest to coś innego co wyszło w zeszłym roku od tych wszytskich badziewi, które ostatnimi czasy wchodziło do kin. Gdzie nie ma przesadnych scen seksu, wyuzdanych panienek, ciągłego przeklinania i w ogóle. Dlatego ten film na tle tego co teraz jest w kinach zasłużyło na 10 Amen.

użytkownik usunięty
Martyna_Schulz

"Film ok" - ocena 10
"Przynajmniej coś innego" - ocena 10
"Dla aktorów" - ocena 10
"Nowy rodzaj" - ocena 10

Widzę że twórcy filmu trochę sypnęli groszem.
Albo polska publiczność rzeczywiście się zadowoli byle gównem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones