PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810271}
4,2 11 786
ocen
4,2 10 1 11786
2,0 17
ocen krytyków
Diablo. Wyścig o wszystko
powrót do forum filmu Diablo. Wyścig o wszystko

To jest tak złe...

ocenił(a) film na 1

Szkoda czasu i pieniędzy. Az smutek rozdziera serce ile budzetu i ludzkich sił pochłonęło to "dzieło".
To nie mogło się udać...

sandra_jj

no smutek rozdziera, taki brak docenienia. Odwaga podjęcia tematu, mnóstwo wysiłku dziesiątek osób, mnóstwo włożonego serca - ocena pozostaje widzom, ale niech będzie jakkolwiek uczciwa, ta nie jest.

sandra_jj

witamy w społeczności filmwebu świeżo zarejestrowanego ....

ocenił(a) film na 1
anusia007

Owszem. Konto dzis założone między innymi pod wplywem obejrzenia "Diablo". Kazdy ma prawo do oceny. Do oceny sprawiedliwej. Indywidualnej. Dla mnie to niestety niższy pułap kibematografii.

ocenił(a) film na 1
sandra_jj

Kinematografii*

sandra_jj

W sumie słabo się czyta takie recenzje i aż trudno uwierzyć. Rozumiem, że się może podobać/ nie podobać, ale 1? Takiej oceny nie dałam nawet drugiej części titanica. A ten film jest naprawdę niezły. Moim zdaniem jeden z lepszych polskich filmów o tej tematyce.

Aneta_Lusz

W sumie slabo sie czyta takie recenzje i az trudno uwierzyc. Rozumiem, ze moze sie podobac/nie podobac, ale 10? Takie oceny nie dalem nawet drugie czesci ojca chrzestnego.

ocenił(a) film na 1
sandra_jj

Twoja recenzja jest po prostu szczera, a nie opłacona i dlatego dałeś 1. Ja też dałam 1. A tak nawiasem mówiąc, to co za matoł od marketingu stwierdził, że jak opłaci ludzi, którzy będą temu filmowi dawać 10, to inni w to uwierzą? Żeby chociaż 7, bo to bardziej realne, ale 10? Widocznie spec od marketingu jest tak samo "dobry" w tym co robi, jak dźwiękowcy, reżyser, aktorzy i przede wszystkim scenarzysta tego filmu.

ocenił(a) film na 10
sandra_jj

No cóż w takiej sytuacji nie każdemu polakowi dogodzisz zawsze coś będzie nie tak i zawsze bedą wybrzydzać dlatego mamy tak mało świetnych filmów jak chociaż diablo bo ludzie tylko żyją tym i nie mogą się doczekać żeby tak go skrytykować żeby zrobić z niego najgorszy film na kółkach w tym przypadku a moim zdaniem film jest najlepszy ze wszystkich polskich w kinematografii nawet tę wszystkie części pitbulla się chowają ale cóż taki naród po prostu i żal mi tych wszystkich ludzi którzy tylko potrafią narzekać na tak dobre filmy a tak naprawdę nie mają o tym zielonego pojęcia

ocenił(a) film na 10
alan_raku

Ja powiem szczerze, że 1 to jest taki trochę cios poniżej pasa. Nie no... przesada. A 10 daję za kilka rzeczy : za to ze zostało nakręcone cos innego niż dotychczas to co sie ogląda w kinach, za obsadę aktorską oraz za grę Tomka i Rafała Mohra. W ogóle jeszcze co do osób oceniających film, ale nie tutaj tylko gdzie indziej mądrujących się. Był taki "znawca" , który nie znał rafała Mohra :P

ocenił(a) film na 10
Lena_Baumler

Film w porządku- bardzo podoba mi się obsada aktorska a najbardziej Tomek. bardzo pozytywne wrażenie choc grał czarny charakter - wywarł na mnie Roznerski- filmowy Kieł., a to że wszystkim Polakom sie dogodzi to prawda. I zawsze co mnie tu zastanawia- cudze chwalicie- swego nie znacie. Ale tak jest dosłownie ze wszystkim.

ocenił(a) film na 10
Anikka_Mischke

Niektórzy piszą jakie to złe..... heh :D cóż, o gustach się nie dyskutuje. A mnie nie było żal pieniędzy i sobie obejrzałem ten film dwa razy. Bo mi się podobał :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones