PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810271}
4,2 11 780
ocen
4,2 10 1 11780
2,0 17
ocen krytyków
Diablo. Wyścig o wszystko
powrót do forum filmu Diablo. Wyścig o wszystko

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/diablo-roznerski-wlosok-szymczak-i-komorowsk i-w-swiecie-nielegalnych-wyscigow-szykuja-sie-polscy-szybcy-i-wsciekli-duzo-zdje c-wideo-65812.html

pogodno_2

no i mamy dobre recenzje https://film.wp.pl/polskie-kino-teskni-za-latami-90-diablo-wyscig-o-wszystko-to- nowe-mlode-wilki-6339772665084033a

sukineczka

dokladnie, oplaceni hejterzy mogą się ugryźć :)

ocenił(a) film na 10
Martita_90

Film jest naprawdę dobry.

sukineczka

Ja również dorzucę swoje pięć grodzy - uważam, że film naprawdę jest ok, klimat, muzyka, gra aktorska - wszystko było na dobrym poziomie. Nie jest to super ambitne kino, więc nie wymagajmy bóg wie czego, ale w swojej kategorii jest naprawdę dobry :)

ocenił(a) film na 1
renatkaLOVE

klimat, muzyka gra aktorska jest ok? Sorry jesteś ślepa i głucha, albo opłacona. W tym filmie nie było nawet jednej dobrej sceny i kadru. Nigdy nie widziałem tak zażenowanych ludzi w kinie. Tak złej produkcji nie widziałem chyba nigdy.

p_kacper

Człowieku, kto Cię uczył kultury? Przerażające. Ślepa i głucha albo opłacona? A może po prostu z innym gustem niż Ty? Z innymi oczekiwaniami? Tak ciężko to pojąć? Otrząśnij się i nie obrażaj innych.

ocenił(a) film na 1
sowamadraglowa00

Hahah, multikonta?

renatkaLOVE

Najlepszy Włosok! Kurcze chlopak daje radę. Fajni cameo i generalnie dobrze mi się to oglądało. Wiaodmo, jeśli miałbym się do czegoś przyczepić, to bym się przyczepił, ale po co? Przecierają szlaki, może takie kino obyczajowo-sensacyjne wreszcie powroci do łask, kiedyś byliśmy w nim całkiem nieźli, ale oddaliśmy pałeczkę twórcom komedii romantycznych. Chyba czas na zmianę warty. :)

ArekTomczyk

Film nie jest arcydziełem, to fakt. Ale tak jak piszesz Arek, niech ci nasi filmowcy przecierają szlaki, a może z czasem zrobia coś co bedzie filmowym majstersztykiem. Widziałam dużo gorszych filmów od Diablo i o dziwo.. miały dobre recenzje. Kwestia gustu... Film jak najbardziej wart obejrzenia, ma kilka mocnych punktów i jest rozrywka na dobrym (jak na polskie warunki) poziomie.

ocenił(a) film na 10
pumeksx

Jak dla mnie ok i warto było zobaczyć.

ocenił(a) film na 10
ArekTomczyk

Przyznam że obsada mocno zaskoczyła. Młodzi ale warto. Świetnie.

sukineczka

Dołączam się do pozytywnych recenzji bo film był bardzo OK. Bałam się momentu, w którym coś mnie mocno zirytuje, ale nie było takie momentu. Troszkę się uśmiałam, a nawet w pewnym momencie wzruszyłam.

ocenił(a) film na 10
kamien_904

Też oceniam pozytywnie. Byłem z żona i tez jej się podobał.

sukineczka

Ja wciąż przed, więc zaczekam z opinią ;)

pogodno_2

to jeszcze dorzucę https://multikino.pl/news/prawie-recenzja-diablo-wyscig-o-wszystko

katiaD_filmweb

I takimi recenzjami ludzie powinni się sugerować ;) Albo po rostu warto pójść samemu i się przekonać, bez wcześniejszego czytania tych komentarzy :) z czystym umysłem :)

renatkaLOVE

Otóż to ;)

katiaD_filmweb

Przeczytałam "6 mocnych punktów" i zgadzam się w stu procentach. Dorzuciłabym jeszcze bardzo mocna kadrę "wspomagającą" młodych aktorów, czyli Chabiora, Żaka, Figurę, którzy są świetni.

pumeksx

Obsada naprawdę daje radę. Fajnie, że zagrali też nie-aktorzy ;) Pilarczyk i Różal.

ocenił(a) film na 10
pumeksx

Pana Żaka można ogląda i oglądać, ma facet talent

pogodno_2

Tych opłaconych hejterów powinni od razu blokować bo to jest straszne co oni wyprawiają - na szczęście już pojawiają się pierwsze recenzje "normalnych" ludzi i są dobre

nawrat6

Widać, że ci ludzie mają pooceniane po kilka filmów i sa na filmwebie od np miesiaca, wiec współczuję tym, którzy im płacą, bo nie wzieli wiarygodnych ludzi :D hahah. Ale tak serio to naprawdę nie rozumiem jak tak moża robic, co ci ludzie na tym zyskają, jesli ktoś ma ochote na takie kino to pojdzie i na Diablo i an Underdoga czy tam na jeszcze coś innego.

pikpik9

@pikpik9 zgadzam się, jak ktoś będzie chciał, będzie zaintrygowany to i tak pójdzie do kina i oceni zgodnie ze swoim sumieniem - ale mimo wszystko obrzydliwe są te hejterskie komentarze, aż przykro się czyta.

nawrat6

Ja nie czytałam żadnych opinii, żadnych komentarzy - obejrzałam zwiastun, który mnie zachęcił, widziałam plakaty, które niestety nie były powalające - a film oceniam na 9 ;) (oczywiście w swojej kategorii)

ocenił(a) film na 10
nawrat6

Dokładnie tak. Nam film sie podobał i nareszcie coś innego niż komedia romantyczna.

nawrat6

Od dawna mowie, ze najpierw nalezy film zobaczyc, a dopiero potem komentowac i nie przejmowac sie opiniamiinnych, bo kazdy ma inny gust i co innego moze mu sie podobac...

nawrat6

No, cóż. Po wydarzeniach w Gdańsku, słowo "hejt" powinno w ogóle zniknąć z naszego życia. W każdym miejscu, w każdej formie. Po prostu.

ocenił(a) film na 2
pogodno_2

Właśnie czytałem i ktoś w końcu napisał to samo co i ja myślę... Na mnie wywarł takie wrażenie, że wczoraj byłem na filmie a dzisiaj do mnie on dopiero dociera.

ocenił(a) film na 1
krg2

hahaha :D

krg2

Nie jesteś sam.Czasem też tak mam gdy zobaczę film na TV4, TV6 czy Pulsie.Taki w paśmie wieczornym. Długo wchodzi...

krg2

Czytam to forum, sama-póki co- jeszcze nie widząc filmu. I myślę sobie, że każdy ma święte prawo do własnych odczuć, z którymi-jak z gustem-nie polemizujemy. Byle bez nazywania ludzi głupimi, bo to jest właśnie prywatna wycieczka, pod którą się nie podpisuję. Podoba się film-fajnie. Nie podoba-ok, ale dlaczego jedna osoba obraża drugą? Czy naprawdę tak trudno NIE atakować personalnie kogoś, z kim się nie zgadzamy? Jeśli mamy prawo do własnej opinii, dajmy je także innym. Tylko tyle i aż tyle. Jeśli mamy i chcemy walczyć z hejtem, ludzi, którzy atakują personalnie innych, powinno się raz na zawsze eksmitować z sieci.

pogodno_2

A czy ktos tu kogos atakuje? Prosze, nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosci!

HeartQW

Mój wpis nie jest skierowany do Ciebie, po prostu, przeczytałam od góry wszystkie i jedna z osób nazywa drugą "ślepą i głuchą", bo tamta ma inne zdanie. Nie popadam w żadną skrajność, sama nie lubię fanatyzmu w żadnym wydaniu. Odniosłam się jedynie do takiego podejścia z powodu odmiennej opinii.
I tylko tyle.

pogodno_2

W sumie masakra, ze film może tak bardzo poróżnić i skłócić ludzi. Przecież Diablo to jest kino, czysta rozrywka, która powstała po to, żeby ludzie dobrze się w kinie bawili. Tymczasem są tylko przepychanki... Smutne to

pumeksx

Po prostu, wystarczy pięknie się różnić ;)

pogodno_2

I podkreślać to w cywilizowany sposób :)

pumeksx

I oby każdy zaczynał od siebie, opiniując zawsze ad rem, a nie ad personam ;)

ocenił(a) film na 10
pogodno_2

Kto jeszcze nie widział, musi to nadrobić. Nawet mojej żonie się podobał.

Stefan57_fw

Przekonałeś mnie ;)

ocenił(a) film na 10
pogodno_2

Mi tam film sie podobał.

ocenił(a) film na 10
Krystian58_filmaniak

Przyznam, że jak na polska produkcje nie jest źle. Akcja wciąga.

ocenił(a) film na 10
jan456

Ja tam ocenie wysoko, bo filmu takiego jeszcze nie było. Trzeba wspierać polskie kino.

ocenił(a) film na 10
olafmila

Mnie też nawet ten film podchodzi, wiadomo budżet nie był wysoki, ale jak na to comieli, wyszedł całkiem spoko :)

ocenił(a) film na 10
Karolina_Heber

Rafał Mohr super. Niesamowity aktor. Na polskie realia film ok.

ocenił(a) film na 10
dariaCC

O tak, mnie się nawet tak wizualnie Rafał podoba :P

ocenił(a) film na 10
pogodno_2

Kto ma obejrzeć ten obejrzy, ja film widziałam i nie był jakiś tragiczny :P

eneduee

Święte słowa.

ocenił(a) film na 10
pogodno_2

Oglądaliśmy 2 razy i sie nie znudził. Pierwszy taki film zrobiony u nas.

ocenił(a) film na 10
marekwitos

Ja widziałam jeden raz i szczerze mówiąc obejrzałabym go jeszcze raz z ogromną chęcią. Np w jutrzejsze po niedzielne południe ;)

ocenił(a) film na 10
Emiliana_filmweb

Oglądaliśmy w kinie i oglądaliśmy w domu. Fajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones