PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810}

Diamenty są wieczne

Diamonds Are Forever
7,1 41 475
ocen
7,1 10 1 41475
5,7 11
ocen krytyków
Diamenty są wieczne
powrót do forum filmu Diamenty są wieczne

8 Stycznia o 22:15 - Diamenty są wieczne.
Powtórka natomiast niestety będzie nadawana na TVP HD 10 stycznia o 15:30.
Nie wiem, czy to jednorazowa zmiana, czy już do końca serii.

Heines

Dziwne w programie tv nie jest napisene że jest jutro powtorka.

ocenił(a) film na 5
Ruben_fw

Obawiam się, że teraz wszystkie powtórki będą emitowane przez TVP HD w każdą niedzielę o tej samej porze. Sprawdziłem jeszcze raz program tv i zgodnie z tym co napisałem będzie powtórka. :) Co do samego filmu, uważam, że jest to jeden z nudniejszych Bondów.

Heines

Tak ten Bond jest sredni jak najbardziej sie z tym zgadzam choc piosenka tytulowa wpada w ucho i piekna dziewczyna Bonda jedna z ladniejszych Blofeld taki sobie Savalas wypadl troche lepiej w poprzedniej czesci.

ocenił(a) film na 5
Ruben_fw

No własnie Blofeld, jak Savalasa czy Pleasence'a lubiłem, tak Charles Grey kompletnie mi tutaj nie pasuje. W tej części powinien już grać Moore, bo widać tu znacznie więcej humoru, jak i zmęczenie Connery'ego rolą. Co do piosenki się zgodzę, bo wpada w ucho.Za plus mogę tutaj podać parę panów Kidd - Wint, bo zdecydowanie lepiej wypadli niż Blofeld. Ogólnie pierwsza połowa filmu nie jest taka zła, ale w pewnym momencie zaczyna robić się nudny. Może gdyby Savalas zagrał Blofelda film byłby ciekawszy, bo jak wspomniałem Grey zupełnie mi nie pasuje do tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones