PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810}

Diamenty są wieczne

Diamonds Are Forever
7,1 41 476
ocen
7,1 10 1 41476
5,7 11
ocen krytyków
Diamenty są wieczne
powrót do forum filmu Diamenty są wieczne

Mi się nie podobał.
Sean Connery sprawiał wrażenie jakby męczył się rolą i zagrał w taki sposób, że wręcz olał postać Bonda. A gram, bo mi zapłacili milion dolców.
Humor także mało zabawny, a odzywki Bonda mniej śmieszne niż zazwyczaj. Średnio przypadła mi do gustu postać Bonda który w tym odcinku jest chamski i wulgarny ponad normę (bije kobietę, zwraca się do niej per dziwko).
Minusem jest także postać Blofelda. Niestety, ale Charles Gray to nie to samo co Donald Pleasence.

ocenił(a) film na 6
La_Pier

Gray jeszcze Grayem, fajny nawet jest, ale Bond faktycznie gorszy, jego dziewczyna też, no i fabuła słabsza.

Za to świetna piosenka.

_Andrzej_

Ależ nużyzna. Oglądam ten film już trzeci dzień i zasypiam po 20 minutach. Już wiem, dlaczego ten odcinek nigdy mi się nie podobał.

No i ci homoseksualni arcy-wrogowie. WTF? Jeden wygląda jakby się urwał z SS, a drugi, jakby był założycielem ABBY. I słynny 007 walczy z takimi pionkami? Pff....

ocenił(a) film na 3
SmoothRider

Jak dla mnie to najsłabszy Bond. Connery już bez świeżości, tak jakby trochę na siłę (metafora).
Zresztą nawet ten odcinek jest jakiś taki inny.... dziwny.
Nie podoba mi się i już.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones