PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810}

Diamenty są wieczne

Diamonds Are Forever
7,1 41 476
ocen
7,1 10 1 41476
5,7 11
ocen krytyków
Diamenty są wieczne
powrót do forum filmu Diamenty są wieczne

Zalety i wady

ocenił(a) film na 10

Pozwolę sobie wypisać zalety i wady. Oczywiście to tylko moje zdanie i nikt nie musi się ze mną zgadzać.
1. Dobra muzyka na początku.
2. Jak na tamte czasy niezłe efekty specjalne.
3. Niezły humor.
4. Dobre postacie.
5.Dla wielu wygląd Blofelda jest wadą. Dla mnie jest zaletą: dobry czarny charakter. Poza tym w każdej części wygląda inaczej, więc co to za duży kłopot?
6. Dobra fabuła.
7. Niezły mrok i kryminał.
8. Dobre lokalizacje.
8. Świetny główny antagonista= Charles Gray jako Blofeld.
9. Dobra obsada aktorska.
Wady:
1. Sam wygląd Blofelda nie jest wadą. Jednak ten wątek jest trochę niedomknięty, a to się już wadą staje. Również i w następnych częściach twórcy mogli obsadzić Charlesa Graya jako Blofelda. Jednak zatrudnili innych aktorów i znów wygląd się zmienia.
2. Parę niedomkniętych wątków, jak np .z tym Blofeldem.
3. Jak zwykle: Bond podrywa wszystkie dziewczyny. Co prawda to jest we wszystkich częściach, więc we wszystkich moim zdaniem jest wadą.
4. Humor jest zaletą, ale również i wadą: chwilami jest go za dużo.
5. Film różni się trochę od książki. Z tego co wiem tam Blofeld się wcale nie pojawia. Ja rozumiem że twórcy chcieli dodać tutaj arcywroga Bonda... mogli jednak zrobić tak że: główny antagonista z książki jest wtórym antagonistą i pomocnikiem Blofelda w tej części.



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones