PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=145718}

Techno Warriors

Dian Zi Ge Men Zhan Shi
7,7 3
oceny
7,7 10 1 3

Dian Zi Ge Men Zhan Shi
powrót do forum filmu Dian Zi Ge Men Zhan Shi

kultowy film! Brawa. majstersztyk bez dwóch zdań

vilczur

Zgadzam się z opinią koleżanki, cudowne zdjęcia, niesamowicie dobrana muzyka, wspaniała gra aktorska sprawiła, że Techno Warriors stał się filmem kultowym i na pewno na długo zapadnie w naszej pamięci.

kozmaj

Kolega wie co mówi. Wysoce niesprawiedliwy jest dla mnie fakt nie uhonorowania tegoż filmu oscarem.

vilczur

Dokładnie, gra Winstona Ellisa (filmowy Dragon) bardzo mnie zaskoczyła, wielokrotnie musiałem wycierać chusteczką oczy z łez. Scena, w której uratował tonącego psa z basenu - coś pięknego.

kozmaj

Winston, oh tak! Wyjął mi kolega z ust komplementy na jego temat. Apstrahując film nie jest skierowany wyłącznie dla fanów muzyki techno(jak ja) wprost przeciwnie wartka akcja zaciekawi również fanów cięższych brzmień. Polecam ;)

vilczur

Hans Zimmer świetnie spisał się tworząc tak wspaniałe techno, w niektórych momentach aż dostawałem gęsiej skórki. Film stawiam na równi z takimi perełkami jak Ojciec Chrzestny, Pulp Fiction lub Prestiż.

kozmaj

Po przeczytaniu powyższych wypowiedzi postanowiłam obejrzeć tenże film w najbliższym czasie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones