PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639844}

Diana

5,6 23 330
ocen
5,6 10 1 23330
3,0 4
oceny krytyków
Diana
powrót do forum filmu Diana

Płakać się chce ja się czyta rozczarowań, że nuda bo o samym romansie. Ktoś czytał opis filmu
wybierając się do kina? On właśnie o tym romansie miał być i jest! A druga rzecz, to skąd wnioski,
że Dianie chodziło tylko o kasę i była zapatrzoną w niej lalą? Z filmu zapamiętałam same akcje
charytatywne, skąd te wszystkie bzdury? ;) Dla mnie to był dobry film. Subtelny i wzruszający o
pomocy i wartości miłości, a Dianę odebrałam jako wrażliwą damę z klasą i dobrym sercem, czego
więcej chcieć?

ocenił(a) film na 3
PaniWixa

Haha dobre :) Czytałem opis filmu. Ostatnie 2 lata życia księżnej.A film pokazuje chorobliwe (psychopatyczne) latanie za Dr. Khanem! Piszesz że:"Dianę odebrałam jako wrażliwą damę z klasą i dobrym sercem" GDZIE?
Ludzie ona w tym filmie pokazana była jako osoba która nie potrafi pogodzić się z tym że ów chirurg nie może z nią być! No może 3 scenki o zwalczaniu min przeciwpiechotnych (na ponad 2h filmu)
Należę do osób,które uważają Dianę jako wrażliwą damę z klasą i dobrym sercem,ale ten film tego nie pokazał.Mało tego przedstawił ją w bardzo złym świetle, co poniża tak wspaniałą osobę jaką była!!!

piotrmag1

Dobrze, dobrze. Skoro tak odebrałam, to chyba nie wyssałam sobie tego z palca? Po co te nerwy

PaniWixa

Zgadzam się. Z powodu niskiej oceny tego filmu oczekiwałem nudnej telenoweli. I tu...zaskoczenie! Film bardzo dobry, psychologicznie prawdziwy, zupełnie niebanalnie pokazujący Dianę. Wspaniała rola Watts, która chociaż fizycznie niezbyt podobna do charyzmatycznej Diany, to jednak doskonale wcieliła się w jej rolę. Film pokazuje Dianę jako kobietę, a nie jako ikonę. I pokazuje w bardzo dobrym świetle, jako kobietę kochającą i wrażliwą. 8/10

ocenił(a) film na 5
Franio

Nie podbijamy komentarzy botów!

piotrmag1

zgadzam się z twoją opinią. nic ująć, a pewnie dopisałabym jeszcze wiele innych słabych punktów

ocenił(a) film na 5
bradgate

WYPAD BOCIE!

ocenił(a) film na 5
piotrmag1

Nie podbijamy komentarzy botów!

ocenił(a) film na 8
PaniWixa

Mam podobne odczucie. Obejrzeliśmy wspólnie z żoną to dzieło i nam film się podobał. Nie rozumiem tej krytyki, że niedobrana aktorka, słaby scenariusz, zła charakteryzacja nosa Naomi Watts. Według mnie są to "bardzo naciągane" zarzuty. Film ma klimat, jest dobrze zagrany. Przedstawia, być może w mało efekciarski sposób, tragiczną historię księżnej Diany, która nie potrafiła poradzić sobie ze sławą i w pewnym sensie z życiem intymnym i prywatnym. Prasa i inne media po prostu nie dawały jej spokoju. Nie znam dokładnie tej historii i nie mogę ocenić, czy i na ile ta przedstawiona w filmie była zgodna z prawdą. Jednak sam film jest bardzo dobry. Nie rozumiem też tak niskiej średniej oceny. Być może niektórzy widzowie spodziewali się tutaj jakichś mocnych, erotycznych scen, a ich nie było. Nie wiem, ale film z pewnością nie zasługuje na ocenę niższą od "6". Ja dałem nawet wyższą.

ocenił(a) film na 5
Peter2013

Nie podbijamy komentarzy botów!

ocenił(a) film na 5
PaniWixa

WYPAD BOCIE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones