PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118439}

Dick i Jane: Niezły ubaw

Fun with Dick and Jane
6,5 37 025
ocen
6,5 10 1 37025
6,0 8
ocen krytyków
Dick i Jane: Niezły ubaw
powrót do forum filmu Dick i Jane: Niezły ubaw

komedia przyzwoita.Ja ich jako małrzeństwo kupuje jak najbardziej.Bardzo autentyczni byli w tej komedii.Komedia jak komedia nie jest dzielem wybitnym,ale skala na ocene komedii a dramatu czy filmu psych. jest inna.Ja mam przynajmniej taka skale ;).Jak na komedie oceniam na 8.polecam ;)

Jane_Mary20

'na dzień dzisiejszy'- błąd językowy. nie powinno się tak pisać ;P
co do Twojej oceny filmu to spoko, szanuję ją, ale mnie osobiście się nie podobał i bez żalu dałem mu 3/10
pozdrawiam
Koxinga

Jane_Mary20

film "przyzwoity" to 5-6, 8 to już blisko rewelacyjnego, nie wiem jak co poniektórzy to oceniają... a komedia jest w miarę... przyzwoita ;)

ocenił(a) film na 8
Cash

"JaneMary" nie ma czegoś takiego jak "małrzeństwo"... :| ludzie..z takimi błędami to widze trzeba do podstawówki wrócić.. :/

matt6


Późno to pisałam i nie chciało mi się już poprawiac błedów.Do pdst nie musisz mnie wysyłać.Dobrze sobie radziłam x)).przepraszam jeśli tak Cię uraziłam zwykłą ludzką pomyłką zasady ortografiiznam.//film mi się podobał.Nie był żadnym dziełem sztuki,ale jeżeli chodzi o gatunek komedii to przyzwoity ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones