PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621503}

The Fourth State

Die Vierte Macht
6,6 73
oceny
6,6 10 1 73
Die Vierte Macht
powrót do forum filmu Die Vierte Macht

Dlaczego Kasi nie reklamują w Polsce tak jak Weroniki, którą doklejano do plakatu ? :/
Biedną Weronkę objechano za głupotę dystrybutorów, a jak mają Polkę w głównej roli to w
polskich kinach ni ma filmu ech :/ chamstwo...

użytkownik usunięty
pixi222

Taki urok naszej Polski. Jak ktoś powie wprost, że Rosati nie umie grać to jest wielkie oburzenie, ale o takiej Kasi Smutniak nie wspomni.

ej, ej stop ! :P Weronika jest spoko :D A ludzie się jej za bardzo czepiają :/ Mi chodziło o debilizm dystrybutorów filmowych, którzy robią z widzów w balona a z aktorki idiotkę. Weronika była przy tym poszkodowaną...
A ci wielcy dystrybutorzy nie pomyślą o reklamowaniu filmów z Polkami w rolach głównych :/

użytkownik usunięty
pixi222

Ok, ale moim zdaniem Rosati to taka sama aktorka jak te inne malinowe gwiazdy w Haliłudzie. Rozumiem, że ma tam jakieś chęci na ten światek, itd., ale ja tego nie kupuje. Ani ona, ani Bachleda-Curuś nie są, nie były i raczej już moim zdaniem nie będą jakimiś wielkimi aktorkami. Bachleda się przynajmniej nie lansuje, Smutniak też się nie pcha nigdzie na siłę, a Rosati pojawia się na każdej imprezie, premierze, itd. Szanuję to co dotąd "osiągnęła", ale nie oszukujmy się, z takim startem każdy ma łatwiej.

A czy ja mówię, że są czy będą wielkie ? :P są spoko i git niech się rozwijają dalej... Mi się zdaje, ze one wszystkie robią swoje, a media za bardzo się nimi interesują i z tego wychodzi, że one się niby strasznie lansują :/

użytkownik usunięty
pixi222

Myślę, że jeśli ktoś przychodzi na jakąś imprezę, pełen mejkap, sukienusia, itd., i pozuje fotoreporterom to raczej zdaje sobie sprawę z tego, że ktoś to później opublikuje. Nie mówię, że to coś złego, ale po co przychodzić na wszystkie imprezy? Dla zabawy? Jaka może być zabawa wśród tylu ludzi, którzy cały czas robią ci zdjęcia...

zaraz wszystkie :P nie czytuje plotek, więc nie wiem ile ich dokładnie było, ale na pewno nie wszystkie :P ostatnio to widziałam newsa o Weronice z imprezy reklamującej "Luck" i któryś polski film...

użytkownik usunięty
pixi222

Jakieś pokazy La Manii, premiera Jesteś Bogiem, gala Orlenu, pozowanie z butami.. Niech jej się tam szczęści, ale jak już wspomniałam talentu wg mnie nie ma żadnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones