PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716498}
5,0 66 271
ocen
5,0 10 1 66271
6,0 33
oceny krytyków
Disco Polo
powrót do forum filmu Disco Polo

Podobny film "kochaj i rób co chcesz" nakręcono w 1997. Wtedy to był hit kinowy. Nawet dziś wielu młodych ludzi ogląda go z zachwytem, choć moim zdaniem nie jest już tak atrakcyjny jak przed laty.
Wyżej wspomniany film był komedią romantyczną i w tej samej kategorii powinien znaleźć się film "disco polo".
...bo komedia romantyczna nie musi być śmieszna, a "disco polo" nie wywołuje uśmiechu na ustach nawet przez sekundę.
...to na starcie.
Nawet w waleniu konia przez głównego bohatera można doszukiwać się sztuki i mądrego przekazu, ale po co?
...Tak samo tutaj początek filmu (1 film) ni jak ma się do reszty seansu, moim zdaniem reżyser zrobił go, ale stwierdził, że jest za krótki i stworzył kolejny, bo na tamten poszedł budżet, więc nie można było zmarnować :P
Żałosny motyw w którym do studio wjechał pociąg, żeby zabrać muzyków i to dość duży - podajcie numer do jego dilera, bo ma zajebiste kwasy.
...warto zwrócić uwagę , że pociąg porusza się po torach, więc stworzenie takiej wizji bez względu na budżet wymaga więcej czasu niż paru godzin.
Jacht w kałuży na środku pola - to kolejna (ciekawa? - dla mnie głupia) wizja reżysera.
Ja wiem, że mam już swoje lata, a młodzież dzisiejsza lubi pokemony, harry pottera, itd.
...gdzie każdy film bez sensu to artystyczne dzieło, a im mniej ciekawego przekazu tym lepiej, bo po co zastanawiać się nad filmem ma być głupi i nieprzewidywalny, wtedy dla nich jest fajny!
...a co z tego, że jest nie logiczny, nie ma żadnego przekazu, nic nie wnosi i brak w nim zwrotu akcji?
...to nie ważne, bo i tak pewnie większość z nich ogląda po 10 filmów dziennie w necie i nawet nie pamięta o czym był poprzedni :P
Piosenki disco polo chyba specjalnie najgorsze zostały wybrane, żeby zdenerwować widza?
0 dla tego czegoś to najwyższa możliwa punktacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones