PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38308}
7,1 3 708
ocen
7,1 10 1 3708
6,8 6
ocen krytyków
Django
powrót do forum filmu Django

Ciekawa produkcja

ocenił(a) film na 7

Już od dawna przymierzałem się do obejrzenia tego filmu, choć u nas w Polsce był raczej mało znany dopóki nie ukazał się na DVD. A tymczasem wczoraj wyemitowany został na TV4 to nie odmówiłem sobie tej okazji by obejrzeć. No film mnie nieco zaskoczył bo było kilka ciekawych scen, z tym także krwawych jak to przystało na włoskie filmy. Franco Nero w głównej roli jak zawsze w dobrej formie, świetnie pasował do tej roli a jeszcze w westernie go nie widziałem. Było kilka ostrych czy krwawych scen, np. scena z odcinaniem ucha albo krwawa scena pod koniec filmu jak połamali ręce dla Django. Poza tym to sceny z zabijaniem biegnących meksykanów, walki tancerek w błocie... No ogólnie film nieprzeciętny.
Warto też dodać, ze asystentem reżysera był Ruggero Deodato - inny znany później reżyser włoszczyzny. Podkreślam jeszcze raz, że film warto obejrzeć. Ciekawe tylko jak tam część 2 już nakręcona w latach 80 bo może jest jeszcze lepsza od jedynki, może się skuszę i kupię na DVD bo nie sądzę by w telewizji ją wyemitowali.

Axel

Właśnie dzisiaj będzie w TV za godzinę. Chyba się skuszę i obejrzę.

_ENKI_

Mam na myśli część 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones