PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620541}

Django

Django Unchained
8,3 498 370
ocen
8,3 10 1 498370
8,0 51
ocen krytyków
Django
powrót do forum filmu Django

to zdecydowanie DiCaprio. Fantastyczna rola. Film jest niezły ale zawiera wiele przekombinowanych scen (2:45h - przesada). Niezła muzyka i zdjęcia. Hektolitry krwi to już znak rozpoznawczy Tarantino. Najlepsza scena oczywiście z KKK.

rock79

Di Caprio był świetny, ale Waltz w pełni zasłużył na Oscara! Co do przekombinowanych scen, to czemu Cię to dziwi w filmach Tarantino?:)

ocenił(a) film na 5
Nephi

Chodziło mi o dłużyzny. Miałem wrażenie, że niektóre dialogi były rozciągane ponad miarę.

ocenił(a) film na 7
rock79

Według mnie to Samuel L. Jackson powinien dostać Oscara. powiem więcej Samuel L. Jackson jest jedynym powodem dla którego powinno się obejrzeć ten film...

ocenił(a) film na 5
premier1

Też mógłbym się zgodzić. Waltz miał ciekawą postać ale zagrał zwyczajnie, bez werwy.

premier1

Ty tak sądzisz. Wg mnie jeśli chodzi o filmy, to nic się nie powinno bo każdy ma inny gust.

ocenił(a) film na 10
Nephi

Zgadzam sie. Moim zdaniem Oscar dla Waltza był zaskoczeniem bo był jak najbardziej zasłużony.I to on w mojej ocenie był najjaśnejszym punktem całej obsady.

Rantragon

Według mnie Dicaprio był najgorszym aktorem w filmie. Proszę, mnie źle nie zrozumieć, dobrze zagrał, ale był jak książka która ma początek, ale nie ma końca. Fajne gadane miał ten Waltz, a Samuel najlepiej wypadł w w tym filmie.

ocenił(a) film na 5
Anderworld

"był jak książka która ma początek, ale nie ma końca".
Niezupełnie wiem skąd taki wniosek.

rock79

taki, że każda postać miał głos która pasowała do świata westernowego, a jemu coś brakowało

ocenił(a) film na 5
Anderworld

Tylko że on nie grał rabusia z prerii.

premier1

Waltz, Samuel i Leo - wszyscy trzej powinni dostac oscara, chociaż dla mnie ta nagroda nic nie znaczy.

ocenił(a) film na 8
premier1

o tak stephen był najlepszy

ocenił(a) film na 7
Nephi

Di Caprio był świetny,

ocenił(a) film na 9
rock79

Intro w filmie wraz z muzyka jest naprawde klimatyczne

ocenił(a) film na 5
luquepl

Pełna zgoda, wejście nawiązuje fenomenalnie do klasyki gatunku.

ocenił(a) film na 7
rock79

ale film zasługuję na więcej niż tylko na 5 :)

ocenił(a) film na 8
rock79

Najlepsze jest to, że przy scenie z czaszką, DiCaprio uderza ręką w stół, ale przypadkiem trafia na kieliszek, co nie było zaplanowane. Rozciął sobie całą dłoń, co dobrze widać w późniejszych scenach (krwi na ręku wciąż przybywa). Ale pomimo wypadku nie przerwał sceny i zagrał ją do końca (wysmarował nawet własną krwią twarz Kerry Washington - Broomhildy). To jest dopiero aktor! Ile razy jeszcze musi udowadniać, że ten cholerny Oscar mu się należy, i to od dawna?

ocenił(a) film na 1
Suzan_26

DiCaprio jako dobry aktor? najlepiej nadawałby się jako pedzio w jakimś prono "gejów", do niczego sie nie nadaje.

ocenił(a) film na 5
rool72

Nie ośmieszaj się.

rool72

Panie Robercie chyba jaja sobie robisz:)

ocenił(a) film na 8
rock79

Pojawienie się DiCarpio podnosi film o klasę wyżej, nie wspominając o genialnym ujęciu na jego twarz :D

ocenił(a) film na 9
zaja_c

To już z kolei czysty cytat z Sergio Leone :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones