PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492133}

Dla niej wszystko

Pour elle
7,2 9 229
ocen
7,2 10 1 9229
Dla niej wszystko
powrót do forum filmu Dla niej wszystko

Jaki był dowód na niewinność żony? Jestem w 30 minucie filmu i nie mam ochoty na więcej. Tylko to mnie interesuje.

ocenił(a) film na 9
litera232

takie durne pytanie, że nikomu nie chce się odpowiedzieć, hahaha, padłam.

evelinna

Pewnie jesteś jedną z tych milionów Polaków, którzy pół życia spędzają przed ekranem, zamieniając swoje życie w jeden wielki seans?

ocenił(a) film na 10
litera232

Trzeba było oglądać przez te 30 minut...

angeldog

W 30 minucie nie oznacza wszystkich 30 minut, prawda? Ale nie wysilaj się, już dawno doczytałam, o co chodziło.

ocenił(a) film na 10
litera232

To ty po obejrzeniu jeszcze czytasz, żeby zrozumieć, co obejrzałaś... Bardzo się wysilasz...

angeldog

TY naprawdę masz problem z czytaniem [w takim razie i z oglądaniem]. Wytłumaczę więc. Widziałam tylko jakiś kawałek tego filmu, rozumiesz? I jedyne, co mnie w nim zainteresowało to to, jaki był dowód na jej niewinność.

ocenił(a) film na 10
litera232

Tak, jakiś kawałek, dokładniej to 30 minut. A wystarczyło zrozumieć 20, żeby nie zadawać tak durnych pytań. twoje zaś zainteresowanie świadczy o oglądaniu bez zrozumienia. Reasumując - nawet w tym co piszesz szwankuje ci rozumienie. Masz problem z oglądaniem, czytaniem i pisaniem. Po prostu jesteś tępa. Do tego kłótliwa, jak na przekupkę przystało i zawsze mająca rację, nawet gdy jej nie masz.

angeldog

Spokojnie, bo ci się ekran żółty zrobi. Przeczytaj UWAŻNIE mój pierwszy post. Napisałam w nim, że jestem W 30 minucie filmu. Nie napisałam, że obejrzałam PIERWSZE 30 minut. Nie widzisz różnicy? Cała reszta twoich błyskotliwych wniosków to już tylko konsekwencja braku czytania ze zrozumieniem - sam siebie wprowadziłeś w błąd i w niego brnąłeś. Ale nie wątpię, że się do niego nie przyznasz - będziesz dalej omijał meritum i salwował się epitetami, osobistymi wycieczkami i brakiem kultury po prostu. Ale takie buraki tak mają. Dalsza 'rozmowa' z tobą jest bezproduktywna. Szkoda czasu i atłasu na ciebie. Narka.

ocenił(a) film na 10
litera232

Buraczką pozbawioną kultury to jesteś ty, z ekranem w kolorze sraczki. Zatem obejrzałaś trzydziestą minutę i nie masz ochoty na więcej. Brawo. Powiem krótko - ssij batona.

angeldog

Psino, tu też ty! Nie wiedziałam, że taki mi wierny jesteś.

ocenił(a) film na 10
litera232

Ssij batona, suniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones