PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=361622}
4,9 77 587
ocen
4,9 10 1 77587
3,5 12
ocen krytyków
Dlaczego nie
powrót do forum filmu Dlaczego nie!

Hołowczyc - zagadkowa rola

użytkownik usunięty

Witam!

Zastanawiałem się, jak tłumaczyć rolę Hołowczyca (w czerwonym BMW) w filmie "Dlaczego nie". Wydaje mi się, że pan H. symbolizuje anioła stróża głównej bohaterki, bądź nawet samego Boga, który subtelnie wpływa na losy ludzkie. Kierowca BMW (nie poznajemy go z imienia!!!) pojawia się dwukrotnie w ważnych dla życia bohaterki momentach i pomaga jej w podróży (motyw podróży - jądro ciemności, odyseja, forrest gump - to chyba nie może być przypadek!). Myślę, że Hołowczyhc w w każdyhm razie pewnego rodzaju postacią mistyczną.

użytkownik usunięty

podbijam

Prawie spadłam z krzesła jak to przeczytałam. :D

użytkownik usunięty
anymore

lol, sam nie pamiętam, że taki temat wymyśliłem.

Haha, nie no przynajmniej humor mi poprawiłeś. Jeszcze nigdy nie przeczytałam tak głębokiej analizy do tak debilnego filmu. ;)

użytkownik usunięty
anymore

Przeszukuj fora debilnych filmów, może czasem gdzieś się natkniesz na moją twórczość

ocenił(a) film na 3

Świetne! Ale bardzo trafne :)

ocenił(a) film na 3

Kto jest lepszy: Hołek czy Bóg ?
.
.
.
.
Pytanie pułapka - to Hołek jest Bogiem !

ocenił(a) film na 10

ej, no nieźle zinterpretowane :D
ja podchodziłam do tego w ten sposób, że twórcy chcieli w pewien sposób zachęcić widzów do obejrzenia filmu, a poza tym, postać Hołowczyca wprowadza element humorystyczny i zaskoczenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones